kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

DPD śledzenie paczki DPD - instrukcja krok po kroku

Co zrobić aby śledzić paczkę DPD? Instrukcja

Wysyłasz lub odbierasz paczki DPD? W obu przypadkach możesz śledzić bieżący status paczki niezależnie od tego, w jaki sposób została nadana. DPD umożliwia monitorowanie przesyłki i śledzenie jej lokalizacji na każdym etapie dostawy. Wystarczy, że posiadasz numer przesyłki DPD. Dzięki temu masz stały dostęp do aktualnej lokalizacji Twojej paczki, a w sytuacji nagłej zmiany planów lub braku możliwości odbioru, łatwo możesz ją przekierować lub uzyskać numer do kuriera w przypadku przesyłek kurierskich.

 

Poniżej znajdziesz instrukcję, jak sprawdzić obecny status Twojej przesyłki DPD.

 

Krok 1. Wejdź na stronę DPD

Wejdź na stronę: www.dpd.com/pl/pl/odbieram-paczke/

Krok 2. Podaj numer przesyłki DPD

W okienku Gdzie jest moja paczka? wklej numer paczki i kliknij na lupkę. W przypadku przesyłek krajowych jest to zawsze 13 cyfr oraz jedna litera na końcu. Przesyłki zagraniczne posiadają 14-cyfrowy numer, na podstawie którego można zweryfikować aktualny status przesyłki.

gdzie jest moja paczka? Instrukcja jak sprawdzić od Kartony24

Krok 3. Odczytaj status paczki DPD

Sprawdź historię swojej przesyłki i jej aktualny status.

zlokalizuj paczkę sprawdź status przesyłki DPD

 

[product id="1698, 2066, 4169, 4162, 4167" slider="true" onlyAvailable="true" ]

kartony opakowania wysyłkowe na paczki DPD

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Gdzie można nadać paczkę do DPD?

Jeśli planujesz nadać paczkę z DPD, możesz to zrobić na dwa sposoby. Po pierwsze, możesz zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę lub możesz nadać ją sam w punkcie DPD Pickup lub automacie paczkowym. W zależności od tego, na którą opcję się zdecydujesz, cena usługi będzie się różnić.

Jak nadać Paczki DPD?

Nadanie paczki DPD to nic trudnego. Wystarczy wejść na stronę DPD i wypełnić formularz lub skorzystać z aplikacji mobilnej dostępnej dla smartfonów z systemem Android lub iOS. Jeśli nie posiadasz aplikacji i chcesz korzystać ze strony internetowej, możesz wybrać czy chcesz drukować dokumenty przewozowe (tzw. etykietę), czy wolisz aby strona wygenerowała dla Ciebie numer paczki, który następnie napiszesz na przesyłce. Zarówno etykieta jak i numer paczki są niezbędne do nadania paczki i jej późniejszej identyfikacji. Podczas wypełniania informacji o paczce w aplikacji lub na stronie internetowej, musisz zdecydować w jaki sposób nadasz paczkę. Możesz zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę, lub możesz nadać ją sam w punkcie DPD Pickup lub automacie paczkowym.

Czy w sklepach Żabka istnieje możliwość wysłania paczki DPD?

Oczywiście, w ponad 9 000 placówkach Żabka możesz wygodnie nadać swoją paczkę za pośrednictwem DPD. Wszystkie lokalizacje punktów odbioru DPD znajdziesz na stronie internetowej.

 

do góry
{nocache:0f3bf7ce2f74ff801db716b9c7c4308b#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium