kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

Jak nadać paczkę w paczkomacie z aplikacją InPost?

Paczkomaty InPost stają się coraz bardziej popularne wśród osób wysyłających paczki, dzięki swojej wygodzie i szybkości. Chcesz wiedzieć, jak nadać paczkę w paczkomacie InPost z etykietą lub bez niej? Niezależnie od tego, czy korzystasz z aplikacji InPost, czy z opcji SzybkieNadanie na stronie InPost.pl, proces nadania paczki jest prosty i intuicyjny. Nadawanie przesyłek przez paczkomaty InPost jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki możliwości generowania kodu QR InPost, który eliminuje potrzebę drukowania etykiety. W tym artykule przedstawiamy, jak szybko i skutecznie wykorzystać aplikację InPost Mobile oraz stronę internetową do nadania paczki, zapewniając wszystkie potrzebne dane do paczkomatu i wybierając odpowiedni kod do paczkomatu dla swojej przesyłki.


Sprawdź poniżej, jak nadać przesyłkę za pomocą aplikacji mobilnej, bez konieczności drukowania etykiety. Jeśli chcesz nadać przesyłkę InPost bez aplikacji mobilnej, sprawdź jak to zrobić tutaj.

Jak nadać paczkę w paczkomacie? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 29.6

 

 

Krok 1. Pobierz aplikację

Pobierz aplikację InPost Mobile dostępną dla systemów: Android, IOS. Podczas jej instalowania zostaniesz poproszony o numer telefonu, który służy do weryfikacji dostępu.

Pobranie aplikacji InPost Mobile Android i IOS

Krok 2. Nadaj paczkę w aplikacji

Kliknij ikonę “nadaj” w menu aplikacji znajdującym się na dole. Wybierz sposób dostawy, wymiar paczki oraz uzupełnij dane odbiorcy oraz nadawcy a następnie zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj go. W podsumowaniu, sprawdź poprawność podanych danych nadawcy jak i odbiorcy przesyłki.

Nadanie paczki w aplikacji InPost mobile bez etykiety

Sprawdź poniżej opakowania dedykowane automatom Paczkomat InPost:

[product id="2706, 527, 301, 4112, 4111" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 3. Opłać nadanie paczki

Jeśli poprawnie uzupełniłeś dane odbiorcy i nadawcy kolejnym krokiem jest wybranie metody płatności. Do dyspozycji masz płatność za pomocą: BLIK, Google Pay, Dotpay oraz kartą płatniczą Visa/Mastercard. Wybierz odpowiedni dla Ciebie sposób, a po opłaceniu wysyłki w aplikacji pojawi się 9-cyfrowy kod nadania oraz kod QR. Nie musisz drukować i umieszczać na paczce żadnej etykiety! Jeśli jednak chcesz, możesz na paczce napisać kod nadania.

Wybór metody płatności za nadanie paczki InPost bez etykiety w paczkomacie

Krok 4. Nadaj paczkę w automacie Paczkomat

Wybierz dowolny automat Paczkomat InPost, Appkomat InPost lub PaczkoPunkt, w którym wygodnie nadasz paczkę. Jeśli paczkę nadajesz w paczkomacie lub Appkomacie wystarczy, że w aplikacji InPost, klikając na szczegóły przesyłki zaznaczysz różowy przycisk “Otwórz skrytkę zdalnie” lub zeskanujesz kod QR w czytniku. Poczekaj kilka sekund i otworzy się odpowiednia skrytka. Drugim sposobem na otworzenie skrytki i nadanie przesyłki jest wybranie opcji nadania paczki na ekranie paczkomatu i wpisania kodu nadania. Włóż paczkę do skrytki, zamknij ją i gotowe. Paczka nadana. Potwierdź to na ekranie urządzenia lub w aplikacji i gotowe.

Zdalne nadanie paczki InPost w paczkomacie bez etykiety za pomocą aplikacji

 

Podsumowując, proces nadawania paczek w paczkomatach InPost jest nie tylko wygodny, ale także intuicyjny i dostosowany do potrzeb użytkowników. Korzystając z aplikacji mobilnej InPost czy opcji nadania na stronie, możesz łatwo wygenerować kod QR InPost lub kod nadania InPost, dzięki czemu nadanie paczki w paczkomacie, bez etykiety lub z nią, staje się szybkie i bezproblemowe. Pamiętaj, aby podczas nadawania przesyłki w paczkomacie InPost sprawdzić i uzupełnić wszystkie dane do paczkomatu, co zapewni płynny proces nadania i odbioru paczki. Mając na uwadze te wskazówki, możesz skutecznie korzystać z usług InPost, ciesząc się ich szybkością, wygodą oraz dostępnością w całym kraju, bez względu na to, jak chcesz nadać paczkę – czy to z etykietą, czy bez niej.

 

Kartony do paczkomatu InPost

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Co jest potrzebne do nadania paczki w paczkomacie?

Nadanie paczki w paczkomacie jest proste. Potrzebujesz do tego paczki, którą chcesz nadać, danych odbiorcy i telefonu lub komputera. Możesz to zrobić za pomocą aplikacji, dostępnej zarówno dla systemu Android, jak i IOS lub opłacając i drukując etykietę na stronie inpost.pl/SzybkieNadania. Tutaj dowiesz się jak zrobić to krok po kroku.

Czy da się nadać paczkę w paczkomacie bez etykiety?

Tak, InPost od początku stawia na wygodę i szybkość nadawania paczek, dlatego możliwość nadania paczki bez etykiety jest już standardem. Zrobić to możesz kilkoma kliknięciami pobierając aplikację InPost i uzupełniając potrzebne dane. Sprawdź tutaj jak zrobić to krok po kroku.

Czy muszę wydrukować etykietę w paczkomacie?

Nie. InPost daje możliwość nadania paczki w paczkomacie bez drukowania i naklejania etykiet na paczkę. Przesyłkę w automacie Paczkomat nadasz jeśli pobierzesz aplikację, uzupełnisz odpowiednie dane, opłacisz nadanie paczki, a ją samą umieścisz w odpowiedniej skrytce. Jeśli chcesz nadać paczkę bez drukowania etykiety, zobacz jak zrobić to kilkoma kliknięciami tutaj.

Jak wysłać paczkę w paczkomacie z etykietą?

Spakuj towar, który chcesz przesłać i zmierz wielkość paczki. Wejdź na szybkienadanie.pl - wygeneruj, opłać i wydrukuj etykietę, następnie przyklej ją przesyłce i nadaj w dowolnym paczkomacie. Instrukcję jak zrobić to szybko i wygodnie znajdziesz tutaj.
do góry
{nocache:803cff0d5e09943fe597b836a304a21b#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium