kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto Pobierz katalog
Wersje językowe

Jak nadać paczkę w paczkomacie z aplikacją InPost?

Paczkomaty cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Szybkość i wygoda nadawania i odbierania paczek oraz ich rozmieszczenie sprawia, że korzystamy z nich bardzo chętnie. Na ten moment InPost daje nam dwa możliwe sposoby nadania paczki w paczkomacie: nadanie bez etykiety w aplikacji InPost oraz nadanie z etykietą na stronie Inpost.pl/SzybkieNadania.


Sprawdź poniżej, jak nadać przesyłkę za pomocą aplikacji mobilnej, bez konieczności drukowania etykiety. Jeśli chcesz nadać przesyłkę InPost bez aplikacji mobilnej, sprawdź jak to zrobić tutaj.

Jak nadać paczkę w paczkomacie? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 29.6

 

 

Krok 1. Pobierz aplikację

Pobierz aplikację InPost Mobile dostępną dla systemów: Android, IOS. Podczas jej instalowania zostaniesz poproszony o numer telefonu, który służy do weryfikacji dostępu.

Pobranie aplikacji InPost Mobile Android i IOS

Krok 2. Nadaj paczkę w aplikacji

Kliknij ikonę “nadaj” w menu aplikacji znajdującym się na dole. Wybierz sposób dostawy, wymiar paczki oraz uzupełnij dane odbiorcy oraz nadawcy a następnie zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj go. W podsumowaniu, sprawdź poprawność podanych danych nadawcy jak i odbiorcy przesyłki.

Nadanie paczki w aplikacji InPost mobile bez etykiety

Sprawdź poniżej opakowania dedykowane automatom Paczkomat InPost:

[product id="2706, 527, 301, 4112, 4111" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 3. Opłać nadanie paczki

Jeśli poprawnie uzupełniłeś dane odbiorcy i nadawcy kolejnym krokiem jest wybranie metody płatności. Do dyspozycji masz płatność za pomocą: BLIK, Google Pay, Dotpay oraz kartą płatniczą Visa/Mastercard. Wybierz odpowiedni dla Ciebie sposób, a po opłaceniu wysyłki w aplikacji pojawi się 9-cyfrowy kod nadania oraz kod QR. Nie musisz drukować i umieszczać na paczce żadnej etykiety! Jeśli jednak chcesz, możesz na paczce napisać kod nadania.

Wybór metody płatności za nadanie paczki InPost bez etykiety w paczkomacie

Krok 4. Nadaj paczkę w automacie Paczkomat

Wybierz dowolny automat Paczkomat InPost, Appkomat InPost lub PaczkoPunkt, w którym wygodnie nadasz paczkę. Jeśli paczkę nadajesz w paczkomacie lub Appkomacie wystarczy, że w aplikacji InPost, klikając na szczegóły przesyłki zaznaczysz różowy przycisk “Otwórz skrytkę zdalnie” lub zeskanujesz kod QR w czytniku. Poczekaj kilka sekund i otworzy się odpowiednia skrytka. Drugim sposobem na otworzenie skrytki i nadanie przesyłki jest wybranie opcji nadania paczki na ekranie paczkomatu i wpisania kodu nadania. Włóż paczkę do skrytki, zamknij ją i gotowe. Paczka nadana. Potwierdź to na ekranie urządzenia lub w aplikacji i gotowe.

Zdalne nadanie paczki InPost w paczkomacie bez etykiety za pomocą aplikacji

 

Kartony do paczkomatu InPost

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Co jest potrzebne do nadania paczki w paczkomacie?

Nadanie paczki w paczkomacie jest proste. Potrzebujesz do tego paczki, którą chcesz nadać, danych odbiorcy i telefonu lub komputera. Możesz to zrobić za pomocą aplikacji, dostępnej zarówno dla systemu Android, jak i IOS lub opłacając i drukując etykietę na stronie inpost.pl/SzybkieNadania. Tutaj dowiesz się jak zrobić to krok po kroku.

Czy da się nadać paczkę w paczkomacie bez etykiety?

Tak, InPost od początku stawia na wygodę i szybkość nadawania paczek, dlatego możliwość nadania paczki bez etykiety jest już standardem. Zrobić to możesz kilkoma kliknięciami pobierając aplikację InPost i uzupełniając potrzebne dane. Sprawdź tutaj jak zrobić to krok po kroku.

Czy muszę wydrukować etykietę w paczkomacie?

Nie. InPost daje możliwość nadania paczki w paczkomacie bez drukowania i naklejania etykiet na paczkę. Przesyłkę w automacie Paczkomat nadasz jeśli pobierzesz aplikację, uzupełnisz odpowiednie dane, opłacisz nadanie paczki, a ją samą umieścisz w odpowiedniej skrytce. Jeśli chcesz nadać paczkę bez drukowania etykiety, zobacz jak zrobić to kilkoma kliknięciami tutaj.

Jak wysłać paczkę w paczkomacie z etykietą?

Spakuj towar, który chcesz przesłać i zmierz wielkość paczki. Wejdź na szybkienadanie.pl - wygeneruj, opłać i wydrukuj etykietę, następnie przyklej ją przesyłce i nadaj w dowolnym paczkomacie. Instrukcję jak zrobić to szybko i wygodnie znajdziesz tutaj.
do góry
{nocache:e9aa631dc1bf6afd0af57c3a450a70f6#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium