kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

Jak przekierować paczkę InPost w aplikacji?

Czekasz na zamówioną przesyłkę i nagle okazuje się, że nie będzie Cię pod wskazanym adresem? Nagły wyjazd? To żaden problem dla InPost. Bez problemu przekierujesz swoją paczkę do dowolnie wybranego automatu Paczkomat lub PaczkoPunktu, by uniknąć jej zwrotu do nadawcy. Z usługi przekierowania paczki najszybciej skorzystasz w aplikacji InPost Mobile. Nie masz aplikacji InPost Mobile? Przekierowanie paczki wciąż jest możliwe! Nikt Ci nie narzuca, że paczka zostanie umieszczona w najbliższym punkcie odbioru względem podanego adresu doręczenia. Możesz być spokojny i samodzielnie wskazać punkt, do którego ma zostać przekierowana Twoja paczka - przesyłkę możesz przekierować do: wybranego przez siebie urządzenia Paczkomat, PaczkoPunktu lub do Sąsiada (na tej samej ulicy). Paczki InPost można przekierować, gdy wyruszyły już w drogę (znane są wymiary paczki oraz waga), jednak przed tym jak zostaną wydane do doręczenia kurierowi. Jeżeli przesyłka została już nadana do wskazanego Paczkomatu, nie ma możliwości zmiany odbiorczego urządzenia Paczkomat. Jeśli nie jesteś w stanie odebrać paczki z pierwotnie wybranego punktu, skontaktuj się z nadawcą przesyłki.

 

Sprawdź jak bezpłatnie i szybko przekierować przesyłkę kurierską InPost z poziomu aplikacji mobilnej. Jeśli nie posiadasz aplikacji, przekierowanie przesyłki jest również możliwe - dowiedz się tutaj jak zmienić miejsce odbioru Twojej paczki InPost.

Jak przekierować paczkę InPost? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 36.60

 

 

Krok 1. Pobierz aplikację mobilną InPost

Nie masz jeszcze aplikacji InPost Mobile? Pora nadrobić zaległości - będzie Ci pomocna zarówno teraz, aby przekierować przesyłkę jak również może się przydać w późniejszym czasie. Aplikacja InPost dostępna jest w Google Play, App Store oraz App Gallery. Pobrałeś już aplikację mobilną InPost Mobile? Świetnie. Dzięki niej, możesz wygodnie zarządzać swoją przesyłką m.in. skorzystać z opcji przekierowania wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

pobierz aplikację mobilną InPost Mobile

Wybierz opakowanie InPost, na którym możesz polegać!

[product id="590, 3135, 106, 4113, 4110" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 2. Otwórz aplikację i odszukaj paczkę, którą chcesz przekierować

Po otwarciu aplikacji, na liście śledzonych przesyłek odszukaj tę, którą chcesz przekierować. Następnie naciśnij żółty przycisk “Przekieruj”.

numer paczki InPost do przekierowania

Krok 3. Wybierz punkt odbioru przesyłki i oczekuj na dostawę

Następny krok to wybór nowego sposobu doręczenia przesyłki. Dynamiczne przekierowanie przesyłki InPost pozwoli Ci na przekierowanie przesyłki do dowolnego punktu - znajdź go na mapie. Możesz przekierować swoją przesyłkę do wybranego automatu Paczkomat InPost, do PaczkoPunktu lub do sąsiada. Wybierz preferowany nowy sposób doręczenia przesyłki. Następnie upewnij się, że wybrałeś właściwy punkt odbioru i potwierdź swój wybór. Ważne! Przekierowanie przesyłki do Paczkomatu może być niedostępne jeśli wymiary Twojej paczki przekraczają maksymalne wymiary oraz wagę dla gabarytu C (64 x 38 x 41 cm, max. 25 kg). Gotowe! Paczka została przekierowana - teraz oczekuj na doręczenie paczki zgodnie ze wskazanymi wytycznymi. W przypadku dostawy do automatu Paczkomat masz możliwość odbioru paczki standardowo 24/7.

przekierowanie paczki InPost do Paczkomatu / Punktu odbioru

 

kartony InPost różne rozmiary

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Dlaczego nie mogę przekierować paczki w InPost?

Nie jest możliwe przekierowanie paczek wysłanych do automatów Paczkomat InPost. W przypadku przesyłek kurierskich, nie jest możliwe przekierowanie paczki, które zostały już wydane do doręczenia. Brak opcji przekierowania paczki w aplikacji InPost Mobile lub w wiadomości SMS i e-mail jest równoznaczny z brakiem możliwości przekierowania przesyłki. Jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie przekierowania Twojej paczki, w każdej chwili możesz się skontaktować z infolinią InPost lub nadawcą przesyłki. Informacje o tym jak przekierować paczkę znajdziesz tutaj.

Jak przekierować paczkę InPost do innego miasta?

Przekierowanie paczki do innego miasta możliwe jest w przypadku przekierowania przesyłki kurierskiej. Jeśli okazuje się, że nie będziesz mógł odebrać zaadresowanej do Ciebie przesyłki kurierskiej, możesz przekierować ją do wybranego przez siebie urządzenia Paczkomat lub PaczkoPunktu, nawet w innym mieście. Z usługi przekierowania paczki najszybciej skorzystasz w aplikacji InPost Mobile. Sprawdź tutaj jak łatwo i sprawnie przekierować przesyłkę.

Kiedy mogę przekierować paczkę InPost?

Paczkę InPost można przekierować w momencie, gdy spełnia określone wymagania - jest już w drodze i znane są wymiary oraz waga paczki, jednak zanim paczka zostanie wydana kurierowi do doręczenia. W pozostałych przypadkach, przekierowanie paczki nie jest możliwe. Paczkę możesz wygodnie przekierować z poziomu aplikacji InPost Mobile oraz bez aplikacji klikając w otrzymany w wiadomości link. Sprawdź tutaj jak krok po kroku przekierować przesyłkę InPost w aplikacji oraz bez aplikacji mobilnej.

Czy można przekierować paczkę z paczkomatu do paczkomatu?

Jeśli Twoja przesyłka została już wysłana do Paczkomatu, nie ma możliwości zmiany miejsca odbioru paczki z jednego urządzenia odbiorczego na inny Paczkomat. Jeśli okazuje się, że nie będziesz mógł odebrać przesyłki z pierwotnie wskazanego punktu, skontaktuj się z nadawcą przesyłki. Sprawdź tutaj, w jaki sposób możesz przekierować przesyłkę i kiedy i jest to możliwe.

 

do góry
{nocache:9b1255bfbc1480dec9b5131d1a4e0920#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium