kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

Katalog produktowy Kartony24.eu

Szukasz odpowiedniego dla Twojego biznesu dostawcy opakowań?

 

Pobierz katalog produktowy Kartony24.eu. Znajdziesz w nim rodzaje i formaty opakowań tekturowych, które produkujemy i są dostępne w standardowej ofercie sklepu Kartony24.eu oraz informacje jak zamówić karton na wymiar, dedykowany potrzebom Twojego biznesu. Dodatkowo wypełniacze, taśmy, akcesoria dla magazynów i hit ostatnich miesięcy kartony z własnym nadrukiem! Sprawdź.

 

katalog produktowy online Kartony24

 

Co znajdziesz w katalogu produktowym Kartony24?

Katalog produktowy Kartony24 to zbiór informacji dotyczący:

  • stałej oferty opakowań tekturowych sklepu Kartony24.eu.
  • oferty usług, które świadczymy tj. wyprodukowanie kartonu na wymiar, wykonanie nadruku na kartonie,
  • oferty wypełniaczy i zabezpieczeń dla towarów
  • akcesoriów niezbędnych do pakowania i wysyłki
  • akcesoriów używanych w magazynach
  • technicznych aspektów związanych z zamawianiem opakowań

Już wiesz, co znajdziesz w katalogu produktowym Kartony24. Pobierz go i zapraszamy na zakupy!

Katalog produktowy producenta opakowań Kartony24.

Na co dzień produkujemy kartony. Nie takie zwykłe! Nasze kartony dostosowane są jakością, rodzajem i formatem do potrzeb biznesów. Posiadają wszystko, co zapewni bezpieczną i efektywną wysyłkę towarów. Stała oferta naszego sklepu to ponad 350 kartonów. Wszystkie znajdziesz w katalogu produktowym online, który dostępny jest powyżej. Katalog produktowy to skarbnica informacji, które w usystematyzowany i bardzo miły dla oka sposób przedstawi Ci możliwości jakie daje Ci współpraca z takim producentem kartonów jak Kartony24.

Katalog opakowań tekturowych Kartony24.

Wolisz w pigułce otrzymać informacje dotyczące oferty produktowej, proponowanych usług zamiast przeglądać stronę internetową? To właśnie dla Ciebie powstał katalog opakowań tekturowych Kartony24. Znajdziesz w nim informacje techniczne, ofertę produktową podaną w formie wygodnej do analizy formie. Podzieliliśmy informacje ze względu na rodzaj kartonu, oznaczyliśmy najważniejsze informacje i to wszystko w estetycznej i jak na Kartony24 przystało, nietuzinkowej formie. Taki katalog opakowań tekturowych znajdziesz tylko u nas.

Katalog opakowań wysyłkowych Kartony24.

Szukasz opakowań wysyłkowych i nie chcesz przeglądać tysięcy ofert? Pobierz katalog opakowań wysyłkowych Kartony24, a wszystkie informacje, których potrzebujesz znajdziesz w jednym miejscu. Jesteśmy producentem opakowań wysyłkowych. W naszej ofercie znajdziesz ponad 350 kartonów dostępnych od ręki. A jeśli nie znajdziesz tego wymarzonego dla Twojego biznesu, z największą przyjemnością wyprodukujemy go na wymiar. Informacje dotyczące tej usługi również zawiera nasz katalog opakowań wysyłkowych. A może nadruk na kartonie? Czemu nie. Najnowsze trendy w pakowaniu znajdziesz u nas.

Formaty kartonów- katalog produktowy Kartony24.

Formaty kartonów, które znajdziesz w katalogu produktowym to zbiór kartonów dostępny w stałej ofercie sklepu Kartony24. Od małych, po duże. Od wąskich, po szerokie. Standardowe klapowe i automatyczne. Z paskiem klejącym i bez. W 3 rodzajach tektur. Formaty kartonów przedstawione zostały w czytelnej formie- tabeli. Zawierają najważniejsze informacje, które pozwolą Ci na szybkie podjęcie decyzji. 350 formatów kartonów dostępne od ręki, a jeśli mimo to nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie- wyprodukujemy go na wymiar.

do góry
{nocache:93d1579e71da42e845cdd1a24c82b0f6#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium