kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe
Poznajmy się - Nasz zespół

Nasz Zespół

 

 

Nasz zespół - kartony24.eu

Obsługa zamówień personalizowanych

Honorata

+48 505 109 313 honorata@kartony24.eu
Nasz zespół - kartony24.eu

Public relations

Danuta

+48 509 303 807 dana@kartony24.eu
Nasz zespół - kartony24.eu

Specjalista ds. Druku Cyfrowego

Konrad

konrad.kmiecik@kartony24.eu
Dlaczego my?

W biznesie wszystko powinno służyć dobrej sprawie

To właśnie powyższą intencją kieruję się od 20 lat prowadzenia firmy. Nigdy też nie stawiam zysku przed człowiekiem. Zawsze w pierwszej kolejności patrzę na ludzi. Patrzę na moich klientów, patrzę na moich pracowników. To właśnie oni są najważniejsi, a firma bez tych osób by nie istniała. Jeśli należysz do klientów naszej firmy lub jej pracowników, to w tym miejscu dziękuję Ci za to, że jesteś z nami. To dla mnie wiele znaczy. Uważam też, że produkcja kartonów jest moją osobistą służbą, i wierzę, że prowadząc właśnie taką firmę, mogę najlepiej służyć społeczeństwu.

Poznajmy się - Nasz zespół

Zespół, z którego można być dumnym

Stworzenie wspaniałego, trzydziestoosobowego zespołu, który aktualnie obsługuje serwis kartony24.eu, to dla mnie duży sukces. Jestem dumny, że udało mi się zjednoczyć w jednym miejscu tak wielu ciekawych ludzi. Jestem dumny, że mogę być częścią tego zespołu. Codziennie staramy się, aby nasi klienci obsługiwani byli na najwyższym poziomie. Chcemy, aby klient otrzymywał produkty najwyższej jakości. Chociaż produkty, których produkcją i sprzedażą się zajmujemy, są proste, to zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo są one potrzebne w życiu. Są potrzebne do bezpiecznej przesyłki. Są potrzebne do transportowania i przechowywania rzeczy.

Poznajmy się - Nasz zespół

Robimy wszystko, co konieczne, ale ocenę zostawiamy klientom

Każdego dnia robimy wszystko, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, ale czy robimy to dobrze? Nie możemy tego ocenić sami. Oceniać to powinni nasi klienci. Jeśli chcesz sprawdzić, co nasi klienci mówią o współpracy z nami, to zapraszam Cię do zapoznania się z ich opiniami:

Jest nam również bardzo miło z powodu wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy już dziewięciokrotnie z rzędu w roku 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 i 2022. Nagrodzeni zostaliśmy e-Gazelą biznesu. Jest to zwieńczenie naszych starań w obsłudze klienta i jednocześnie wysoko zawieszona poprzeczka, której sprostać musimy w kolejnych latach działalności.

Nasz zespół - nagroda e-gazele biznesu

To nie tylko karton, To zabezpieczenie produktu

Jesteśmy świadomi, że wielu klientów potrzebuje naszych produktów do bezpiecznego transportu. Wiemy, że wielu z Was zajmuje się sprzedażą wysyłkową. Wiemy, że bezpieczne dostarczenie produktu, który sprzedajecie swoim klientom, jest koniecznością. Opakowanie produktu to przecież pierwsze doświadczenie klientów z zakupionym towarem. Jeżeli kupiony produkt będzie słabo zabezpieczony, to klienci mogą mieć mieszane odczucia. Wiemy, jak to jest ważne, dlatego staramy się, aby produkowane przez naszą firmę kartony, były najwyższej możliwej jakości.

Poznajmy się - Nasz zespół

Nasi klienci są dla nas ważni, dlatego cieszymy się, że udało nam się uzyskać certyfikat „Sklep Prokonsumencki”. Certyfikat ten jest dla naszych klientów gwarancją, że:

  • Prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą,
  • Zobowiązaliśmy się przestrzegać ponad 100 kryteriów prokonsumenckich,
  • Szanujemy prawa konsumentów odstąpienia od umowy zawartej na odległość,
  • Stosujemy jasną i zrozumiałą procedurę składania i rozpatrywania reklamacji.
Poznajmy się - Nasz zespół

Zależy Ci na czasie?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu klientów potrzebuje naszych produktów szybko, dlatego zapewniamy natychmiastową wysyłkę. Nasi klienci często otrzymują zamówiony towar już następnego dnia. Staramy się zapewnić jak najkorzystniejszą przesyłkę. Jako klient darmową przesyłkę masz już przy zamówieniach na kwotę 200 zł i więcej.


Wiemy, że klienci mają zróżnicowane potrzeby. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziesz duży wybór kartonów oraz akcesoriów powiązanych. Wszystko dostępne cały czas. A jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie kartonu o potrzebnych wymiarach, to możemy wyprodukować go specjalnie dla Ciebie. Wystarczy, że zgłosisz taką potrzebę, a wyprodukujemy dla Ciebie karton o indywidualnych wymiarach. Możesz to zrobić w tym miejscu.


Jeśli potrzebujesz pomocy, porady to zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.


Pozdrawiam,

Nasz zespół - kartony24.eu
Nasz zespół - kartony24.eu

oraz zespół Kartony24.eu

do góry
{nocache:e41e530979921ee988dbe2b89be9caee#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 4.9
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium