kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

ORLEN Paczka - śledzenie przesyłki

Możesz śledzić swoje przesyłki korzystając z usługi ORLEN Paczka. Automat paczkowy posiada jednak jeszcze jedną ciekawą funkcję, a mianowicie radar przesyłek. Dzięki tej funkcjonalności, aplikacja ORLEN Paczka przypomni Ci, że czeka na Ciebie paczka gdy tylko znajdziesz się w sąsiedztwie Automatu Paczkowego, w którym dana paczka się znajduje.

 

kartony wysyłkowe ORLEN Paczka dla firm, sklepów internetowych od Kartony24

 

Wracając jednak do samego śledzenia. Nadając przesyłkę za pośrednictwem usługi ORLEN Paczka, automat paczkowy to najchętniej wybierany sposób dostawy, ponieważ możesz łatwo śledzić swoją paczkę, korzystając z aplikacji mobilnej lub strony internetowej. 

 

Dzięki aplikacji ORLEN Paczka, którą w zależności od posiadanego telefonu możesz pobrać z Google Play i Apple Store, możesz śledzić zarówno przesyłkę, na którą czekasz, jak i tę którą nadajesz.

pobranie aplikacji ORLEN Paczka w Google Play, instrukcja Kartony24 pobranie aplikacji ORLEN Paczka w Apple Store, instrukcja Kartony24

 

Krok 1. Wejdź na stronę: orlenpaczka.pl/sledz-paczke/

Aby sprawdzić obecny status przesyłki ORLEN Paczka wejdź na stronę www.orlenpaczka.pl/sledz-paczke/

Krok 2. Podaj numer paczki i kliknij znajdź.

W okienku "Śledzę paczkę" wklej lub wpisz ręcznie numer przesyłki ORLEN Paczka i naciśnij czerwony klawisz "Znajdź", aby dowiedzieć się gdzie jest Twoja paczka.

śledzenie paczki ORLEN Paczka podając numer listu przewozowego, instrukcja Kartony24

Krok 3. Odczytaj status paczki ORLEN Paczka

Sprawdź całą historię swojej przesyłki ORLEN Paczka i jej aktualny status.

sprawdzenie statusu przesyłki ORLEN Paczka na podstawie numeru przesyłki, instrukcja Kartony24

 

ORLEN Paczka - wymiary, etykiety

To może jeszcze raz o samych wymiarach, a na koniec kilka słów o etykiecie - bo to również ważne. Klienci indywidualni mają do dyspozycji dwa wymiary paczki:

  • PACZKA MINI - 8 cm x 38 cm x 60 cm, maksymalna waga 5 kg
  • PACZKA STANDARD - 41 cm x 38 cm x 60 cm, maksymalna waga 20 kg

wymiary paczek nadawanych w ORLEN Paczka, poradnik Kartony24

 

[product id="2978, 406, 1733, 607, 610" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Klienci biznesowi mogą wybrać spośród trzech dostępnych rozmiarów:

  • GABARYT S - 8 cm x 38 cm x 60 cm, maksymalna waga 25 kg
  • GABARYT M - 19 cm x 38 cm x 60 cm, maksymalna waga 25 kg
  • GABARYT L - 41 cm x 38 cm x 60 cm, maksymalna waga 25 kg

wymiary paczek dla biznesu nadawanych w ORLEN Paczka, poradnik Kartony24

[product id="2978, 4170, 4153, 4156, 4159" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Aby nadać przesyłkę z ORLEN Paczka musisz wydrukować etykietę i nakleić ją na przesyłkę. Wejdź na stronę formularz nadań, wypełnij go i wydrukuj etykietę.

Po wygenerowaniu etykiety masz dwa tygodnie na nadanie paczki, po tym czasie etykieta zostanie anulowana. Natomiast jeśli to Ty chcesz anulować etykietę i otrzymać zwrot pieniędzy, musisz wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie.

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Czy na stacji paliw Orlen można nadać paczkę?

Tak, stacja ORLEN to jedno z czterech miejsc (oprócz automatu paczkowego, punktu partnerskiego i kiosku RUCHu) gdzie możesz nadać paczkę Orlen.

Gdzie mogę nadać paczkę Orlen?

Paczkę ORLEN można nadać w czterech miejscach - w automacie paczkowym Orlen, w punkcie partnerskim Orlen, na stacji Orlen oraz w kiosku RUCHu. Z pewnością któreś z tych miejsc znajduje się w Twoim otoczeniu.

Jak wysyłać paczki przez Orlen?

Wejdź na stronę ORLEN Paczka, wybierz Nadaj, a następnie Formularz nadań. Wypełnij formularz podając dane nadawcy i odbiorcy oraz wybierz rozmiar paczki (PACZKA MINI - 8 cm x 38 cm x 60 cm, maksymalna waga 5 kg, PACZKA STANDARD - 41 cm x 38 cm x 60 cm, maksymalna waga 20 kg). Następnie opłać przesyłkę, wydrukuj etykietę, naklej ją na paczkę i nadaj - w automacie paczkowym Orlen, w punkcie partnerskim Orlen, na stacji Orlen lub w kiosku RUCHu.

Jak nadać paczkę na Orlenie vinted?

Wejdź na stronę ORLEN Paczka, wybierz Nadaj, a następnie Formularz nadań. Wypełnij formularz podając dane nadawcy i odbiorcy oraz wybierz rozmiar paczki (PACZKA MINI - 8 cm x 38 cm x 60 cm, maksymalna waga 5 kg, PACZKA STANDARD - 41 cm x 38 cm x 60 cm, maksymalna waga 20 kg). Następnie opłać przesyłkę, wydrukuj etykietę, naklej ją na paczkę i nadaj - w automacie paczkowym Orlen, w punkcie partnerskim Orlen, na stacji Orlen lub w kiosku RUCHu.

Czy w Żabce można nadać paczkę Orlen?

Nie, paczki ORLEN nie można nadać w sklepach Żabka. Paczkę ORLEN można nadać w czterech miejscach - w automacie paczkowym Orlen, w punkcie partnerskim Orlen, na stacji Orlen oraz w kiosku RUCHu.

 

do góry
{nocache:0f3bf7ce2f74ff801db716b9c7c4308b#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium