Wersje językowe

Opinie o www.kartony24.eu na Opineo.pl

NEWSLETTER






Kontakt

  INFOLINIA 17 77-29-885

                                                    (czynna poniedziałek-piątek w godzinach 8-17)


 OBSŁUGA SPRZEDAŻY I INFORMACJE O PRZESYŁKACH:  

  Danuta tel. 789249034 danuta@kartony24.eu

Basia tel.797928887 basia@kartony24.eu  

 

KOORDYNATOR DZIAŁU SPRZEDAŻY:

  Honorata

tel. 505109313

tel. 512590697

honorata@kartony24.eu

 


 

LOGISTYKA:

  Konrad tel. 605589289 konrad@kartony24.eu 

 


ROZLICZENIA:

  Adam tel. 501508954 adam@kartony24.eu

 
MARKETING i IT:
Kasia  tel.516025054 kasia@kartony24.eu
  Dominik tel. 512085780 dominik@kartony24.eu  

 
PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
W GODZINACH 
8.00-17.00
 

KONTAKT Z NAMI:

 

Pisemnie na adres:

PPH "CERAMIX" Arkadiusz Łuszczki                                 ul.Władysława Reymonta 15                                                                 36-050 Sokołów Młp.

Za pomocą poczty elektronicznej

 

kartony@kartony24.eu
Telefonicznie pod numerem 17 7729885

 


DANE DO PRZELEWU:
 
  Numer rachunku bankowego
Wpłaty krajowe

PKOBP 50102055581111165558200059

Wpłaty zagraniczne Kod SWIFT(BIC): BPKOPLPW
IBAN: PL50102055581111165558200059

SPRZEDAWCA:

 

Nazwa

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "CERAMIX" - Arkadiusz Łuszczki

Organ rejestrowy

 

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona przez ministra właściwego do spraw gospodarki, 
NIP 8141000710
Adres ul.Henryka Sienkiewicza 29, 36-050 Sokołów Młp.
Adres do korespondencji (reklamacje) ul.Władysława Reymonta 15, 36-050 Sokołów Młp.
Poczta elektroniczna kartony@kartony24.eu
Telefon 17 7729885

 


 

 ZNAJDŹ NAS:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl