kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

Wypełniacze do paczek - 5 propozycji

Ozdobne wypełniacze do paczek

Na rynku dostępne są różne wypełniacze do paczek. Chrupki, znane szerzej jako skropak, to wypełniacz, który najczęściej trafia do środka przesyłki. Skropak do paczek określa się mianem wspomnianych wyżej chrupek, ponieważ wyglądem przypomina właśnie chrupki dla dzieci. Skropak do paczek powstaje z naturalnego surowca jakim jest skrobia (ziemniaczana lub kukurydziana), dzięki czemu jest w pełni przyjazny dla środowiska. Aby pozbyć się skropaku, którym wypełniona była nasza przesyłka, wystarczy umieścić go pod kranem z bieżącą wodą, a skropak do paczek w kilka sekund się rozpuści. Tym samym, skropak do paczek również najszybciej ulega biodegradacji, biorąc pod uwagę inne wypełniacze do paczek. Chrupki nie są jednak zbyt trafioną nazwą, ponieważ skropaku nie należy spożywać.

Jeśli interesują Was ozdobne wypełniacze do paczek, chrupki zapewne ciężko będzie zaliczyć do tej kategorii. Jednak podstawową funkcją jaką spełnia skropak do paczek jest wypełnianie nawet najmniejszych przestrzeni w paczce, tak aby unieruchomić jej zawartość i zamortyzować całość w transporcie. Biorąc pod uwagę jak dobrze skropak do paczek amortyzuje wszelkie wstrząsy, można mu wybaczyć brak walorów estetycznych:

skropak chrupki do wypełnienia kartonu pakowanie szklanych przedmiotów

Wypełniacze do paczek - chrupki, znane szerzej jako skropak do paczek

Papierowy wypełniacz do paczek

Masz do wysłania sporo paczek i zastanawiasz się: wypełniacz do paczek - gdzie kupić? Kartony24.eu to jedna z hurtownii internetowych, w której znajdziesz najtańszy wypełniacz do paczek. Szczegółowo dowiesz się o różnicach, zaletach i wadach, tak by dokonać właściwego wyboru. Nie wiesz co wybrać? Podpowiemy.

[product id="2847, 2846, 3995, 1458, 1462 " slider="true" onlyAvailable="true" ]

Wypełniacz do paczek papierowy

Zastanawiasz się czym wypełnić wolne przestrzenie w przesyłce aby zamortyzować całość w trakcie transportu i chcesz postawić na wypełniacz do paczek. Papierowy wypełniacz to najtańszy wypełniacz do paczek i w zależności od tego co Ci się podoba, możesz wybrać spośród następujących propozycji:

eko papierowy wypełniacz do paczek

Najtańszy wypełniacz do paczek- SizzlePak dostępny w czterech różnych kolorach

papier brązowy ekonomiczny i ekologiczny wypełniacz do paczek

Najtańszy wypełniacz do paczek- papier nacinany

papier brązowy ekonomiczny i ekologiczny wypełniacz do paczek

Najtańszy wypełniacz do paczek- eko wypełniacz papierowy

Dlaczego warto postawić na taki wypełniacz do paczek? Papierowy wypełniacz przyda się do owijania zarówno delikatnych elementów takich jak zastawa czy rzeźby, ale również kosmetyków, książek i biżuterii.

Skropak do paczek

Skropak to obok wypełniaczy papierowych, bardzo popularny wypełniacz do paczek. Przypomina popularne chrupki kukurydziane, dlatego często jest też określany mianem “chrupek” do paczki. Skropak to małe owalne elementy, które wypełnią nawet najmniejsze przestrzenie w paczce, a dzięki swojej strukturze i lekkości amortyzują wszystkie wstrząsy podczas transportu. Dlatego też skropak jest tak często wybierany do zabezpieczania przesyłek, w których znajdują się kruche i delikatne elementy takie jak na przykład szkło lub elektronika.

Zestawiając ze sobą popularne wypełniacze, po rozpakowaniu paczki to właśnie skropaku najszybciej możemy się pozbyć, ponieważ wystarczy jedynie umieścić go pod bieżącą wodą i w zaledwie kilka minut pozostanie on jedynie wspomnieniem. Czy pozbywanie się skropaku w taki sposób jest eko? Tak, ponieważ skropak to materiał naturalny - jest produkowany ze skrobi ziemniaczanej lub skrobi kukurydzianej oraz nietoksyczny - nie powoduje reakcji w kontakcie ze skórą. Skropak jako wypełnienie jest również wytrzymały - trudniej go zgnieść niż wypełniacze polistyrenowe.

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Jak zrobić wypełnienie do paczki?

Wypełnienie do paczki można również zrobić we własnym zakresie, jeśli akurat nie dysponujemy niczym gotowym a musimy szybko wysłać coś co wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Wystarczy poszukać starych dokumentów - na przykład źle zadrukowanych dokumentów - i wrzucić je do niszczarki lub pociąć nożyczkami. Innym sposobem jest pocięcie papieru na mniejsze kawałki i zgniecenie każdego z elementów tak, aby wyglądem przypominał kulę. W zależności od tego co wysyłamy i jak duża jest przesyłka, możemy dopasować wielkość i ilość takiego wypełnienia.

Gdzie kupic wypełniacz do paczki?

Kartony24.eu - tu kupisz wypełniacz do paczki. Są różne rodzaje wypełniacza: popularny SizzlePak dostępny w kilku kolorach, czyli sprasowany, karbowany papier zwiększający swoją objętość po wstrząśnięciu; skropak czyli dobrze znane “chrupki” do pakowania wyprodukowane ze skrobi i ulegające biodegradacji w kontakcie z wodą; papier nacinany przypominający swoją strukturą plaster miodu i dopasowujący się do kształtu zawartości; wypełniacz papierowy w kartonie czyli szary papier do pakowania i wypełniania.

Czego użyć jako wypełnienia paczki?

W Kartony24.eu znajdziecie najpopularniejsze wypełniacze do paczek. Zaczynając od dobrze znanego skropaku, czyli popularnych “chrupków” do wypełniania przesyłki wyprodukowanych ze skrobi i w pełni biodegradowalnych w kontakcie z wodą, przez SizzlePak czyli karbowany, sprasowany papier dostępny w kilku kolorach i zwiększający swoją objętość po wstrząśnięciu; wypełniacz papierowy w kartonie czyli szary papier do pakowania i wypełniania oraz papier nacinany przypominający swoją strukturą plaster miodu i dopasowujący się do kształtu zawartości.

Z czego jest wypełniacz do paczek?

Popularny skropak dostępny w Kartony24.eu wykonany jest ze skrobi (ziemniaczanej lub kukurydzianej). Jest zatem naturalny, nietoksyczny i bezpieczny w kontakcie ze skórą. Skropak to prawdopodobnie najbardziej ekologiczny wypełniacz, ponieważ zaledwie w kilka sekund ulega całkowitej biodegradacji w kontakcie ze skórą. Inne ekologiczne wypełniacze do paczek, takie jak SizzlePak, papier nacinany lub wypełniacz papierowy w kartonie są zrobione głównie z papieru.

Czy wypełniacz do paczek jest jadalny?

Nie, wypełniacz do paczek nie jest jadalny mimo, że jest wykonany z naturalnego materiału jakim jest skrobia (ziemniaczana lub kukurydziana) i ulega natychmiastowej biodegradacji w kontakcie z wodą. To pytanie pojawia się często, ponieważ wypełniacz do paczek do złudzenia przypomina chrupki kukurydziane dla dzieci. Nie polecamy jednak próbowania tego, jak smakuje.

 

do góry
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium