kartony24.eu
Amount left for free delivery: 200,00 zł
Kartony Shipping in 24h Free delivery over 200 PLN gross
Languages
Kupuj bezpiecznie - FAQ

FAQ

 

 

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Frequently Asked Questions

If you are looking for an answer to any question - we have prepared a "Frequently Asked Questions" section regarding order handling, payments, shipping, etc.

 

Choose the subject that interests you from the following categories:

  Informacje o zamówieniu

Jak mogę sprawdzić status mojego zamówienia?

Informacje o zmianie statusu zamówienia przesyłamy na bieżąco na maila podanego w zamówieniu. Otrzymasz od nas maile z informacjami o m.in.: potwierdzeniu złożenia zamówienia, potwierdzeniu otrzymania płatności oraz o wysłaniu przesyłki.

Status zamówienia można sprawdzić również po zalogowaniu się na swoje konto w sklepie.

 

Gdzie znajdę fakturę?

Faktura w formie papierowej dostarczana jest wraz z przesyłką. 

Faktura w formie elektronicznej wysyłana jest wieczorem w dniu wysłania przesyłki. Faktura wysyłana jest na adres e-mail podany przy zamówieniu.

 

  Wysyłka i dostawa

Co zrobić, jeśli przesyłka dotrze do mnie uszkodzona?

Jeżeli na przesyłce widoczne jest uszkodzenie zewnętrzne należy spisać przy kurierze protokół szkody. Następnie prosimy o przesłanie sporządzonego protokółu wraz z dokumentacją zdjęciową na adres mailowy: kartony@kartony24.eu.  

 

Czy mogę odebrać towar osobiście?

Tak. Towar można odebrać osobiście w centrum magazynowo-logistycznym Kartony24, które znajduje się pod adresem: Tajęcina 112A, 36-002 Jasionka. Odbiór osobisty możliwy jest w dniach pon-pt w godzinach 8:00-16:00.

 

Co zrobić, gdy zawartość paczki jest niekompletna?

Ze względu na gabaryty produktów, przesyłka może zostać podzielona na kilka paczek. W zależności od wielkości zamówienia, przesyłka może zostać dostarczona przez przez jednego lub dwóch przewoźników. Prosimy o zwracanie uwagi na komunikaty mailowe dotyczące statusów zamówień oraz o śledzenie lokalizacji przesyłki u przewoźnika. 

 

Czy mogę uzyskać informacje o lokalizacji wysłanej do mnie przesyłki?

Tak. Informacje o lokalizacji przesyłki można uzyskać bezpośrednio od przewoźnika wysyłkowego wybranego przy składaniu zamówienia. Numer śledzenia przesyłki wysyłany jest na podany przy zamówieniu adres e-mail. Jeżeli z jakiegoś powodu nie posiadasz numeru śledzenia to prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym biurem obsługi sprzedaży. 

 

  Płatności

Co zrobić, jeśli płatność nie powiodła się?

Przy płatnościach elektronicznych problem może pojawić z powodów związanych z przeglądarkami. W takim przypadku warto spróbować zrealizować płatność wykorzystując do tego inną przeglądarkę internetową.

 

Drugim sposobem jest dokonanie płatności za pomocą tradycyjnego przelewu. Dane do niego klient otrzymuje w formie generowanej automatycznie proformy otrzymanej na e-maila podanego w zamówieniu. W celu przyspieszenia procesu realizacji zamówienia należy przesłać potwierdzenie dokonanego przelewu na adres kartony@kartony24.eu.

 

Istnieje również możliwość ponownego opłacenia zamówienia z poziomu swojego konta w sklepie. W tym celu należy kliknąć w przycisk "Opłać".

 

  Zwroty

Jestem niezadowolony z zakupu, czy mogę zwrócić towar?

Tak. Konsumentom przysługuje prawo do odstąpienia od umowy oraz zwrot produktu. Można to zrobić do 14 dni od otrzymania towaru, bez podawania przyczyny zwrotu. Szczegółowe informacje na temat prawa do odstąpienia znajdziesz tutaj.

 

W jaki sposób mogę zgłosić chęć zwrotu towaru?

Chęć zwrotu towaru oraz odstąpienia od umowy można zgłosić drogą mailową. W tym celu należy wysłać do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres: kartony@kartony24.eu. Zwracany produkt zwróć do nas niezwłocznie na adres: Tajęcina 112A, 36-002 Jasionka, jednak nie później niż w terminie 14 dni. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

  Rabaty i promocje

Czy jest możliwość uzyskania dodatkowych rabatów?

W Kartony24 przyznajemy rabaty dla pierwszego zamówienia (3%) oraz po osiągnięciu odpowiedniego progu rabatowego.Tabelkę z progami rabatowymi znajdziesz tutaj.

 

Dlaczego pomimo osiągnięcia progu, rabat nie został naliczony?

System rabatowy nie obejmuje produktów: w promocji, taśm z dedykowanym nadrukiem i kartonów na indywidualne zamówienie. Zatem dla tych produktów nie zostanie przydzielony rabat, pomimo osiągniętego progu.

 

  Zamówienia spersonalizowane

Czy jest możliwość zamówienia kartonów pod wymiar indywidualny?

Tak. Realizujemy zamówienia kartonów na podany wymiar indywidualny. W celu przeprowadzenia kalkulacji zamówienia oraz otrzymania poglądowej wyceny, prosimy o skorzystanie z formularza -> Link.

 

Jakie informacje są potrzebne do przygotowania wyceny na kartony z nadrukiem indywidualnym?

1. Wymiar kartonu pod nadruk
2. Nakład zamówienia (minimum 200 szt. z oferty regularnej)
3. Ilości użytych do nadruku kolorów
4. Ilość zadrukowanych boków
5. Orientacyjna powierzchnia zadruku (standardowa wycena obejmuje maksymalny rozmiar 300x200 mm - wielkość arkusza A4)
6. Do wyceny prosimy również o przesłanie plików wektorowych z treścią nadruku do weryfikacji - np. format pdf z konwersją do krzywych.

 

  Inne

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń lub napisz - z przyjemnością pomożemy

+48 17 77 29 885 Napisz do nas

 

up
{nocache:93d1579e71da42e845cdd1a24c82b0f6#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper Premium