kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto Pobierz katalog
Wersje językowe

InPost jak przekierować paczkę?

Jeśli nie możesz odebrać swojej przesyłki pod wskazanym adresem, możesz skorzystać z usługi przekierowania paczki InPost do wybranego przez Ciebie Paczkomatu, PaczkoPunktu lub do Sąsiada. Nie musisz się obawiać, że paczka zostanie zwrócona do nadawcy dzięki usłudze Dynamiczne Przekierowanie. Opcja przekierowania paczki jest dostępna za pomocą aplikacji InPost Mobile lub poprzez wejście w otrzymany link, który znajdziesz w wiadomości SMS lub na mailu. Przekierowanie paczki jest możliwe jedynie w przypadku przesyłek dostarczanych przez kuriera. Przekierowanie paczek wysłanych do Paczkomatu nie jest póki co możliwe, więc jeśli nie możesz odebrać paczki z pierwotnie wybranego Paczkomatu, skontaktuj się z nadawcą przesyłki. Usługa przekierowania paczki jest całkowicie bezpłatna. Paczkę możesz przekierować po jej nadaniu, w momencie, gdy znane są dokładne wymiary przesyłki oraz jej waga, jednak zanim trafi w ręce kuriera doręczającego. Jeśli gabaryt paczki pozwala na przekierowanie paczki do automatu Paczkomat to taka opcja będzie widoczna w aplikacji jak również po przejściu w otrzymany link. Brak widocznej opcji jest jednoznaczny z brakiem takiej możliwości.

 

Sprawdź poniżej, jak w kilku prostych krokach przekierować swoją paczkę InPost bez konieczności pobierania aplikacji mobilnej InPost. Pamiętaj, że w wygodny sposób, niezależnie gdzie się znajdujesz, możesz zmienić miejsce dostawy paczki za pomocą darmowej aplikacji mobilnej InPost, którą możesz pobrać na swoje urządzenie mobilne.

InPost jak przekierować paczkę? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 24.60

 

 

Krok 1. Otwórz wiadomość dotyczącą przesyłki InPost

Aby przekierować swoją paczkę InPost, nie musisz korzystać z aplikacji mobilnej. W tym celu odszukaj wiadomość e-mail lub SMS, która dotyczy przesyłki, którą chcesz przekierować.

Treść przykładowej wiadomości e-mail od InPost

Postaw na kartony i koperty InPost i ciesz się wygodnym i bezpiecznym transportem!

[product id="608, 654, 467, 4110, 4112" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 2. Przejdź do linku z wiadomości

Jeśli udało Ci się odnaleźć wiadomość dotyczącą Twojej przesyłki, kliknij w otrzymany link a następnie zostaniesz przeniesiony na dedykowaną stronę, na której wybierzesz nowy sposób doręczenia Twojej paczki InPost.

przesyłka InPost do przekierowania

Krok 3. Wybór nowego punktu odbioru paczki InPost

Krok trzeci to wybór nowego punktu odbioru i oczekiwanie na dostawę. Masz do wyboru trzy sposoby dostarczenia przesyłki: automat Paczkomat InPost, PaczkoPunkt lub doręczenie do Sąsiada. Po wybraniu preferowanego sposobu, upewnij się, że wybrałeś właściwy punkt odbioru i potwierdź swoją decyzję. Teraz możesz być spokojny - Twoja paczka została przekierowana zgodnie z Twoim wyborem. Nie musisz już nic więcej robić - jedynie czekać na dostawę. Jeśli przekierowanie paczki do Paczkomatu jest niemożliwe, prawdopodobnie jej wymiary przekraczają dozwolone rozmiary paczek o gabarycie C lub upłynął już czas na przekierowanie paczki. Po dostarczeniu przesyłki w wybrane miejsce, otrzymasz powiadomienie.

wybór nowego punktu odbioru przesyłki InPost przekierowanie do sąsiada

 

opakowania InPost proste do złożenia i zamknięcia

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Dlaczego nie mogę przekierować paczki w InPost?

Nie jest możliwe przekierowanie paczek wysłanych do automatów Paczkomat InPost. W przypadku przesyłek kurierskich, nie jest możliwe przekierowanie paczki, które zostały już wydane do doręczenia. Brak opcji przekierowania paczki w aplikacji InPost Mobile lub w wiadomości SMS i e-mail jest równoznaczny z brakiem możliwości przekierowania przesyłki. Jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie przekierowania Twojej paczki, w każdej chwili możesz się skontaktować z infolinią InPost lub nadawcą przesyłki. Informacje o tym jak przekierować paczkę znajdziesz tutaj.

Jak przekierować paczkę InPost do innego miasta?

Przekierowanie paczki do innego miasta możliwe jest w przypadku przekierowania przesyłki kurierskiej. Jeśli okazuje się, że nie będziesz mógł odebrać zaadresowanej do Ciebie przesyłki kurierskiej, możesz przekierować ją do wybranego przez siebie urządzenia Paczkomat lub PaczkoPunktu, nawet w innym mieście. Z usługi przekierowania paczki najszybciej skorzystasz w aplikacji InPost Mobile. Sprawdź tutaj jak łatwo i sprawnie przekierować przesyłkę.

Kiedy mogę przekierować paczkę InPost?

Paczkę InPost można przekierować w momencie, gdy spełnia określone wymagania - jest już w drodze i znane są wymiary oraz waga paczki, jednak zanim paczka zostanie wydana kurierowi do doręczenia. W pozostałych przypadkach, przekierowanie paczki nie jest możliwe. Paczkę możesz wygodnie przekierować z poziomu aplikacji InPost Mobile oraz bez aplikacji klikając w otrzymany w wiadomości link. Sprawdź tutaj jak krok po kroku przekierować przesyłkę InPost w aplikacji oraz bez aplikacji mobilnej.

Czy można przekierować paczkę z paczkomatu do paczkomatu?

Jeśli Twoja przesyłka została już wysłana do Paczkomatu, nie ma możliwości zmiany miejsca odbioru paczki z jednego urządzenia odbiorczego na inny Paczkomat. Jeśli okazuje się, że nie będziesz mógł odebrać przesyłki z pierwotnie wskazanego punktu, skontaktuj się z nadawcą przesyłki. Sprawdź tutaj, w jaki sposób możesz przekierować przesyłkę i kiedy i jest to możliwe.

 

do góry
{nocache:e9aa631dc1bf6afd0af57c3a450a70f6#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium