kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

Jak przekierować paczkę InPost?

Czy zastanawiałeś się, jak przekierować paczkę InPost, gdy nagle zmieniły się Twoje plany? InPost oferuje elastyczne rozwiązania, takie jak zmiana adresu dostawy lub przekierowanie paczki do Paczkomatu. Dzięki usłudze InPost przekierowanie paczki do innego Paczkomatu jest możliwe w kilku prostych krokach. Czy chcesz przekierować przesyłkę InPost, czy też potrzebujesz zmienić Paczkomat – wszystko to możesz zrobić szybko i wygodnie. Dowiedz się, jak przekierować paczkę InPost do Paczkomatu i ciesz się swobodą wyboru, gdzie i kiedy odbierzesz swoją przesyłkę.

 

Zobacz, jak przekierować przesyłkę kurierską InPost, bez potrzeby pobierania aplikacji na swój telefon. Pamiętaj, że wygodne przekierowanie możliwe jest za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji InPost Mobile, która dostępna jest niezależnie od systemu operacyjnego.

Jak przekierować paczkę InPost? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 36.60

 

 

Krok 1. Odszukaj wiadomość dotyczącą przesyłki

Jeśli nie masz aplikacji InPost Mobile, możesz również przekierować paczkę do automatu Paczkomat. Jak to zrobić? Odszukaj wiadomość e-mail lub SMS, która dotyczy przesyłki którą chcesz przekierować.

Treść wiadomości e-mail z możliwością przekierowania paczki InPost

Odkryj najlepsze opakowania InPost dla Twojej paczki!

[product id="589, 114, 3135, 305, 4111" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 2. Kliknij w unikatowy link

Wiadomość odszukana? To już połowa sukcesu. Kliknij w unikalny link, który przeniesie Cię na dedykowaną stronę, na której przekierujesz swoją paczkę kurierską.

Przekierowanie paczki kurierskiej InPost do Paczkomatu lub PaczkoPunktu

Krok 3. Wybierz nowy punkt odbioru i oczekuj na dostawę

Oprócz przekierowania przesyłki kurierskiej do Paczkomatu czy PaczkoPunktu, możesz również skorzystać z przekierowania paczki do Twojego sąsiada. Po wybraniu preferowanego sposobu, upewnij się, że wybrałeś właściwy punkt odbioru i potwierdź swój wybór. Gotowe - paczka została przekierowana zgodnie z Twoim wyborem, oczekuj na dostawę. Jeśli nie jest możliwe przekierowanie przesyłki do Paczkomatu, to najpewniej wymiary przesyłki nie spełniają dozwolonych wymiarów paczki o gabarycie C.

Wybór nowego punktu odbioru przesyłki InPost

 

Podsumowując, przekierowanie paczki InPost to prosta i wygodna opcja dla tych, którzy potrzebują zmienić miejsce odbioru swojej przesyłki. Czy to zmiana paczkomatu InPost, czy przekierowanie do PaczkoPunktu – masz pełną kontrolę nad procesem dostawy. Jeśli zastanawiasz się, czy można przekierować paczkę InPost, odpowiedź brzmi tak! Niezależnie od tego, czy korzystasz z aplikacji InPost Mobile, czy bezpośrednio z ich strony internetowej, masz możliwość przekierowania swojej paczki do wybranego punktu. Dzięki InPost przekieruj paczkę z łatwością i elastycznością, dostosowując dostawę do swoich indywidualnych potrzeb.

 

kartony InPost różne rozmiary

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Dlaczego nie mogę przekierować paczki w InPost?

Nie jest możliwe przekierowanie paczek wysłanych do automatów Paczkomat InPost. W przypadku przesyłek kurierskich, nie jest możliwe przekierowanie paczki, które zostały już wydane do doręczenia. Brak opcji przekierowania paczki w aplikacji InPost Mobile lub w wiadomości SMS i e-mail jest równoznaczny z brakiem możliwości przekierowania przesyłki. Jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie przekierowania Twojej paczki, w każdej chwili możesz się skontaktować z infolinią InPost lub nadawcą przesyłki. Informacje o tym jak przekierować paczkę znajdziesz tutaj.

Jak przekierować paczkę InPost do innego miasta?

Przekierowanie paczki do innego miasta możliwe jest w przypadku przekierowania przesyłki kurierskiej. Jeśli okazuje się, że nie będziesz mógł odebrać zaadresowanej do Ciebie przesyłki kurierskiej, możesz przekierować ją do wybranego przez siebie urządzenia Paczkomat lub PaczkoPunktu, nawet w innym mieście. Z usługi przekierowania paczki najszybciej skorzystasz w aplikacji InPost Mobile. Sprawdź tutaj jak łatwo i sprawnie przekierować przesyłkę.

Kiedy mogę przekierować paczkę InPost?

Paczkę InPost można przekierować w momencie, gdy spełnia określone wymagania - jest już w drodze i znane są wymiary oraz waga paczki, jednak zanim paczka zostanie wydana kurierowi do doręczenia. W pozostałych przypadkach, przekierowanie paczki nie jest możliwe. Paczkę możesz wygodnie przekierować z poziomu aplikacji InPost Mobile oraz bez aplikacji klikając w otrzymany w wiadomości link. Sprawdź tutaj jak krok po kroku przekierować przesyłkę InPost w aplikacji oraz bez aplikacji mobilnej.

Czy można przekierować paczkę z paczkomatu do paczkomatu?

Jeśli Twoja przesyłka została już wysłana do Paczkomatu, nie ma możliwości zmiany miejsca odbioru paczki z jednego urządzenia odbiorczego na inny Paczkomat. Jeśli okazuje się, że nie będziesz mógł odebrać przesyłki z pierwotnie wskazanego punktu, skontaktuj się z nadawcą przesyłki. Sprawdź tutaj, w jaki sposób możesz przekierować przesyłkę i kiedy i jest to możliwe.

 

do góry
{nocache:0db8e0e91b1ea3de8f372cc739b0e7c9#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium