kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto Pobierz katalog
Wersje językowe

Jak odesłać paczkę InPost?

Zamówiony produkt jest w złym rozmiarze lub po prostu nie spełnia Twoich oczekiwań? Zdarza się i tak mimo najlepiej przygotowanych opisów i zdjęć produktów. Jeśli chcesz odesłać paczkę InPost i zwrócić towar do sklepu internetowego, możesz to zrobić łatwo i bezpłatnie dzięki aplikacji InPost Mobile lub stronie internetowej SzybkieZwroty. Nie musisz drukować etykiety, co jest bardzo wygodne. Zwrot nadasz w jednym spośród tysięcy automatów Paczkomat w całej Polsce.


Poniżej prezentujemy sposób, w jaki sposób możesz skorzystać z usługi odesłania paczki w automacie Paczkomat InPost za pomocą usługi SzybkieZwroty.pl. Opcjonalnie, jeśli wolisz skorzystać z aplikacji mobilnej bez potrzeby umieszczania etykiety na przesyłce zwrotnej, zapoznaj się z instrukcją krok po kroku tutaj.

Jak odesłać paczkę InPost - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 27.00

 

 

Krok 1. Wejdź na stronę SzybkieZwroty.pl

Aby nadać zwracaną przesyłkę, przejdź na stronie InPost w zakładkę Szybkie Zwroty lub bezpośrednio wejdź na stronę: inpost.pl/szybkie-zwroty, a następnie wybierz z rozwijanej listy sklep, w którym chcesz dokonać zwrotu produktu i potwierdź chęć zwrotu. Jeśli na liście nie znajdziesz swojego sklepu, przejdź do zakładki InPost Szybkie Nadania i nadaj paczkę.

Wskazanie przesyłki do zwrotu InPost

Wybierz jedno z ekologicznych opakowań InPost:

[product id="267, 127, 102, 305, 4112" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 2. Uzupełnij dane zwrotu

Zaznacz gabaryt zwracanej przesyłki (najlepiej do zwrotu wykorzystać pudełko, w którym otrzymałeś dany produkt) i uzupełnij wymagane informacje - numer zamówienia, powód zwrotu oraz Twoje dane a następnie naciśnij przycisk “Zwróć przesyłkę”.

Formularz zwrotu paczki Szybkie Zwroty InPost

Krok 3. Sprawdź status zwracanej przesyłki

Jeśli wybrany sklep nie wymaga potwierdzenia zwrotu to możesz już teraz udać się do najbliższego Paczkomatu lub PaczkoPunktu i nadać zwrot. Jeśli wymaga potwierdzenia Twojego zgłoszenia zwrotu, zaczekaj na powiadomienie i kod QR lub 9-cyfrowy kod zwrotu.

Sprawdzenie statusu zwrotu w aplikacji InPost

Krok 4. Nadaj zwrot w dowolnym Paczkomacie

Wybierz się do dowolnego Paczkomatu. Zeskanuj otrzymany kod QR z aplikacji InPost Mobile lub wprowadź na ekranie urządzenia 9-cyfrowy kod zwrotu. Możesz również otworzyć skrytkę z poziomu aplikacji - wystarczy, że klikniesz w przycisk “Otwórz skrytkę zdalnie” i skrytka otworzy się. Umieść zwrot w skrytce i zamknij drzwiczki. Potwierdź nadanie paczki na ekranie automatu lub w aplikacji.

Nadanie paczki zwrotnej w paczkomacie InPost

 

opakowania wysyłkowe do Paczkomatu InPost

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Jak dokonać zwrotu paczki w paczkomacie?

Przygotuj paczkę ze zwrotem - świetnym rozwiązaniem będzie, jeśli do zwrotu wykorzystasz ten sam karton, w jakim otrzymałeś zamówienie. Oczywiście jeśli jest to możliwe i nie został uszkodzony podczas wysyłki. Pamiętaj żeby usunąć starą etykietę. Wejdź na aplikację InPost Mobile lub na stronę SzybkieZwroty.pl, wybierz paczkę do zwrotu a następnie uzupełnij formularz zwrotu. Po otrzymaniu kodu QR lub kodu nadania, udaj się do automatu Paczkomat i nadaj swój zwrot. Sprawdź tutaj jak krok po kroku zrobić zwrot paczki w paczkomacie.

Jak dokonać zwrotu paczki?

Zwrotu paczki możesz dokonać zarówno w dowolnym automacie Paczkomat InPost jak również w wybranym PaczkoPunkcie. Zwrot paczki jest możliwy po zeskanowaniu kodu QR lub przestawieniu kodu nadania. Sprawdź jak dokonać zwrotu swojej paczki tutaj.

Jak zwrócić paczkę InPost z kodem zwrotu?

Kod zwrotu znajdziesz w aplikacji InPost Mobile oraz w wiadomości e-mail, zarówno po zgłoszeniu zwrotu paczki z poziomu aplikacji mobilnej lub na stronie SzybkieZwroty.pl Sprawdź tutaj, jak zwrócić paczkę InPost za pomocą aplikacji mobilnej. Jeśli chcesz dokonać zwrotu paczki przez stronę InPost, dowiedz się więcej tutaj.

Jak zwrócić paczkę w aplikacji InPost?

Otwórz aplikację InPost Mobile na swoim telefonie lub innym urządzeniu mobilnym. Naciśnij przycisk “Zwróć”, który zlokalizowany jest w dolnym menu. Zarejestruj zwrot wybranej paczki i uzupełnij krótki formularz zwrotu - w odpowiedzi otrzymasz kod QR oraz kod zwrotu widoczny w aplikacji, który również zostanie wysłany na Twój adres mailowy. Teraz tylko wystarczy, że zeskanujesz kod na ekranie paczkomatu lub otworzysz skrytkę zdalnie i umieścisz zwracaną przesyłkę. Więcej informacji o tym jak zwrócić paczkę w aplikacji InPost znajdziesz tutaj.

 

do góry
{nocache:e9aa631dc1bf6afd0af57c3a450a70f6#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium