kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto Pobierz katalog
Wersje językowe

Jak odesłać paczkę InPost w aplikacji?

Zamówiony produkt jest w złym rozmiarze lub po prostu nie spełnia Twoich oczekiwań? Zdarza się i tak mimo najlepiej przygotowanych opisów i zdjęć produktów. Jeśli chcesz odesłać paczkę InPost i zwrócić towar do sklepu internetowego, możesz to zrobić łatwo i bezpłatnie dzięki aplikacji InPost Mobile lub stronie internetowej SzybkieZwroty. Nie musisz drukować etykiety, co jest bardzo wygodne. Zwrot nadasz w jednym spośród tysięcy automatów Paczkomat w całej Polsce.


Sprawdź poniżej jak nadać zwrot w kilku prostych krokach za pomocą aplikacji mobilnej InPost. Jeśli nie chcesz korzystać z aplikacji InPost Mobile, dowiedz się jak odesłać paczkę InPost poprzez usługę InPost Szybkie Nadania klikając tutaj.

Jak odesłać paczkę InPost - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 27.00

 

 

Krok 1. Otwórz aplikację

Otwórz aplikację InPost Mobile na swoim telefonie i wybierz opcję “Zwróć” ze strzałką skierowaną w dół z dolnego menu.

Wybór przycisku zwróć w aplikacji InPost

Zadbaj o satysfakcję swoich Klientów, wybierając jedno z opakowań InPost:

[product id="266, 456, 4079, 4110, 4111" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 2. Wybierz przesyłkę do zwrotu

Możesz wpisać nazwę sklepu, do którego chcesz zwrócić przesyłkę w specjalnym oknie “Wyszukaj sklep” lub wybrać przesyłkę do zwrotu z listy Twoich przesyłek a następnie nacisnąć opcję “zwróć przesyłkę”.

Odszukanie przesyłki do zwrotu w aplikacji mobilnej InPost

Krok 3. Wypełnij formularz zwrotu

Wypełnij wszystkie wymagane informacje dotyczące zwracanego produktu - numer zamówienia, powód zwrotu oraz Twoje dane a następnie naciśnij przycisk “Zwróć przesyłkę”.

Formularz zwrotu paczki w aplikacji InPost

Krok 4. Sprawdź status zwrotu

Przejdź do zakładki “Zwracam”, a na ekranie śledzenia przesyłek odszukaj zarejestrowany zwrot przesyłki. Jeśli status zwrotu brzmi “Zwrot gotowy do nadania”, Czasami wypełniony wcześniej formularz zwrotu wymaga akceptacji sklepu, dlatego do momentu potwierdzenia, przesyłka zwrotna będzie mieć status “Zwrot oczekuje na akceptację”. Obserwuj powiadomienia.

Sprawdzenie statusu zwrotu w aplikacji InPost

Krok 5. Nadaj paczkę w paczkomacie

Przygotuj paczkę ze zwrotem (wykorzystaj to samo pudełko jeśli to możliwe) i udaj się do wybranego automatu Paczkomat InPost - zeskanuj kod QR z aplikacji lub wybierz opcję “Mam kod zwrotu lub kod nadania”, który dostępny jest po rozwinięciu szczegółów poprawnie przygotowanego zwrotu a także został wysłany na Twój adres mailowy. Po chwili otworzy się dedykowana skrytka dla zwracanej przez Ciebie przesyłki - umieść w niej paczkę i zamknij drzwiczki. To wszystko - zwrot został nadany. Skrytkę możesz otworzyć również zdalnie, wystarczy w szczegółach przesyłki klikniesz opcję “Otwórz skrytkę zdalnie”

Nadanie paczki w paczkomacie bez etykiety

 

opakowania wysyłkowe do Paczkomatu InPost

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Jak dokonać zwrotu paczki w paczkomacie?

Przygotuj paczkę ze zwrotem - świetnym rozwiązaniem będzie, jeśli do zwrotu wykorzystasz ten sam karton, w jakim otrzymałeś zamówienie. Oczywiście jeśli jest to możliwe i nie został uszkodzony podczas wysyłki. Pamiętaj żeby usunąć starą etykietę. Wejdź na aplikację InPost Mobile lub na stronę SzybkieZwroty.pl, wybierz paczkę do zwrotu a następnie uzupełnij formularz zwrotu. Po otrzymaniu kodu QR lub kodu nadania, udaj się do automatu Paczkomat i nadaj swój zwrot. Sprawdź tutaj jak krok po kroku zrobić zwrot paczki w paczkomacie.

Jak dokonać zwrotu paczki?

Zwrotu paczki możesz dokonać zarówno w dowolnym automacie Paczkomat InPost jak również w wybranym PaczkoPunkcie. Zwrot paczki jest możliwy po zeskanowaniu kodu QR lub przestawieniu kodu nadania. Sprawdź jak dokonać zwrotu swojej paczki tutaj.

Jak zwrócić paczkę InPost z kodem zwrotu?

Kod zwrotu znajdziesz w aplikacji InPost Mobile oraz w wiadomości e-mail, zarówno po zgłoszeniu zwrotu paczki z poziomu aplikacji mobilnej lub na stronie SzybkieZwroty.pl Sprawdź tutaj, jak zwrócić paczkę InPost za pomocą aplikacji mobilnej. Jeśli chcesz dokonać zwrotu paczki przez stronę InPost, dowiedz się więcej tutaj.

Jak zwrócić paczkę w aplikacji InPost?

Otwórz aplikację InPost Mobile na swoim telefonie lub innym urządzeniu mobilnym. Naciśnij przycisk “Zwróć”, który zlokalizowany jest w dolnym menu. Zarejestruj zwrot wybranej paczki i uzupełnij krótki formularz zwrotu - w odpowiedzi otrzymasz kod QR oraz kod zwrotu widoczny w aplikacji, który również zostanie wysłany na Twój adres mailowy. Teraz tylko wystarczy, że zeskanujesz kod na ekranie paczkomatu lub otworzysz skrytkę zdalnie i umieścisz zwracaną przesyłkę. Więcej informacji o tym jak zwrócić paczkę w aplikacji InPost znajdziesz tutaj.

 

do góry
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium