kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto Pobierz katalog
Wersje językowe

Jak śledzić paczkę InPost poprzez infolinię?

Wysyłasz lub odbierasz paczki InPost? I w jednym i w drugim przypadku możesz poznać aktualny status paczki InPost - zarówno tej kurierskiej jak i paczkomatowej. InPost umożliwia monitorowanie przesyłki i sprawdzenie tego, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka na każdym etapie dostawy. Dzięki InPost można w prosty sposób śledzić swoje przesyłki za pomocą Internetu. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę: inpost.pl/sledzenie-przesylek i wprowadzić 24-cyfrowy numer przesyłki. Jednocześnie możesz monitorować aż do 5 przesyłek. Dzięki temu, masz stały dostęp do bieżącej lokalizacji Twojej przesyłki a w przypadku nagłej zmiany planów i braku możliwości odbioru przesyłki możesz ją szybko i łatwo przekierować.

Sprawdź poniżej, jak monitorować przesyłkę nie mając dostępu do aplikacji mobilnej ani dostępu do Internetu - wystarczy Ci Twój telefon, za pomocą którego w każdych warunkach zadzwonisz do konsultanta InPost i dowiesz się, gdzie znajduje się aktualnie Twoja paczka. Pamiętaj, że aktualny status przesyłki możesz sprawdzić również w aplikacji mobilnej - sprawdź tutaj jak zrobić to krok po kroku. Innym sposobem sprawdzenia losów Twojej przesyłki może być rozmowa z MATem na InPost Chat.

Jak śledzić paczkę InPost? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 36.60

 

 

Krok 1. Przygotuj numer przesyłki InPost

Przed wybraniem numeru, przygotuj sobie 24-cyfrowy numer przesyłki InPost. Zostaniesz poproszony o jego podanie, więc dobrze jest mieć go pod ręką, co znacznie skróci czas rozmowy i szybciej poznasz losy swojej przesyłki.

śledzenie paczki InPost infolinia przygotowanie numeru przesyłki

Pakuj bezpiecznie, wybierając jedno z opakowań poniżej:

[product id="3013, 655, 746, 4110, 4111" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 2. Wprowadź numer Infolinii InPost na klawiaturze swojego telefonu

Wprowadź jeden z dwóch dostępnych numerów Infolinii InPost. Opłata za połączenie jest zgodna ze stawkami operatora. Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–22:00, w sobotę 8:00–20:00. W przypadku kontaktu w niedziele i święta dzwoniąc na Infolinię InPost możesz sprawdzić aktualny status przesyłki jedynie w przypadku paczek nadanych do automatów Paczkomat.

kontakt infolinia InPost

Krok 3. Odsłuchaj informację o Twojej przesyłce InPost

Po zakończonej weryfikacji, podaj 4 ostatnie cyfry numeru przesyłki przypisanej do Twojego numeru zamówienia a następnie otrzymasz informację dotyczącą aktualnego statusu przesyłki.

podaj 4 ostatnie cyfry numeru przesyłki i odsłuchaj informację zwrotną na infolinia InPost

 

kartony do wysyłki InPost Kurier

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Jak sprawdzić gdzie jest Twoja paczka?

W InPost, można w każdej chwili sprawdzić status swojej przesyłki. Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu mobilnym, można wygodnie śledzić swoją paczkę w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli nie masz aplikacji mobilnej, przesyłkę możesz również monitorować na stronie InPost. Więcej informacji przeczytasz tutaj.

Jak śledzić paczkę InPost po numerze telefonu?

Jeśli paczka InPost została nadana na Twój numer telefonu, który został podany podczas weryfikacji dostępu Paczka pojawi się w aplikacji automatycznie, jeśli została nadana na inny numer telefonu niż zarejestrowany w aplikacji InPost Mobile należy go podać. Więcej informacji o tym jak śledzić paczkę InPost po numerze telefonu znajdziesz tutaj.

Kiedy będzie moja paczka InPost?

InPost ma na doręczenie paczki maksymalnie 2 dni robocze, jednak zwykle przesyłki są dostarczane szybciej - na drugi dzień od nadania. Aktualny status paczki oraz to kiedy Twoja paczka InPost zostanie doręczona znajdziesz tutaj.

Do której godziny InPost dostarcza paczki?

Kurierzy InPost pracują od poniedziałku do piątku zwykle do godziny 17:00. W przypadku okresów ze wzmożonym ruchem i większą liczbą przesyłek - głównie w okresie przedświątecznym, Black Week - InPost wydłuża pracę kurierów, dzięki czemu przesyłki dostarczane są do późnych godzin popołudniowych. Sprawdź tutaj, w jakich godzinach doręczane są paczki InPost.

 

do góry
{nocache:e9aa631dc1bf6afd0af57c3a450a70f6#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium