kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

Jak śledzić paczkę InPost poprzez infolinię?

Czy wysyłasz lub oczekujesz na przesyłkę InPost? Niezależnie od tego, czy korzystasz z kuriera, czy automatów Paczkomat, InPost oferuje wygodne rozwiązania dla każdego. Śledzenie paczki InPost jest teraz jeszcze łatwiejsze, dzięki różnorodnym opcjom dostępu, w tym przez infolinię InPost, która dostępna jest nawet 24h. Z InPost infolinia godziny działania są dostosowane do Twoich potrzeb, co pozwala na monitorowanie przesyłki InPost w każdym momencie. Śledź paczkę wykorzystując innowacyjne rozwiązania, jak InPost śledzenie po numerze telefonu, co zapewnia szybki dostęp do informacji o statusie przesyłki.

 

Sprawdź poniżej, jak monitorować przesyłkę nie mając dostępu do aplikacji mobilnej ani dostępu do Internetu - wystarczy Ci Twój telefon, za pomocą którego w każdych warunkach zadzwonisz do konsultanta InPost i dowiesz się, gdzie znajduje się aktualnie Twoja paczka. Pamiętaj, że aktualny status przesyłki możesz sprawdzić również w aplikacji mobilnej - sprawdź tutaj jak zrobić to krok po kroku. Innym sposobem sprawdzenia losów Twojej przesyłki może być rozmowa z MATem na InPost Chat.

Jak śledzić paczkę InPost? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 36.60

 

 

Krok 1. Przygotuj numer przesyłki InPost

Przed wybraniem numeru, przygotuj sobie 24-cyfrowy numer przesyłki InPost. Zostaniesz poproszony o jego podanie, więc dobrze jest mieć go pod ręką, co znacznie skróci czas rozmowy i szybciej poznasz losy swojej przesyłki.

śledzenie paczki InPost infolinia przygotowanie numeru przesyłki

Pakuj bezpiecznie, wybierając jedno z opakowań poniżej:

[product id="3013, 655, 746, 4110, 4111" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 2. Wprowadź numer Infolinii InPost na klawiaturze swojego telefonu

Wprowadź jeden z dwóch dostępnych numerów Infolinii InPost. Opłata za połączenie jest zgodna ze stawkami operatora. Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–22:00, w sobotę 8:00–20:00. W przypadku kontaktu w niedziele i święta dzwoniąc na Infolinię InPost możesz sprawdzić aktualny status przesyłki jedynie w przypadku paczek nadanych do automatów Paczkomat.

kontakt infolinia InPost

Krok 3. Odsłuchaj informację o Twojej przesyłce InPost

Po zakończonej weryfikacji, podaj 4 ostatnie cyfry numeru przesyłki przypisanej do Twojego numeru zamówienia a następnie otrzymasz informację dotyczącą aktualnego statusu przesyłki.

podaj 4 ostatnie cyfry numeru przesyłki i odsłuchaj informację zwrotną na infolinia InPost

 

Podsumowując, śledzenie paczki InPost przez infolinię InPost jest intuicyjne i dostępne dla każdego użytkownika. Niezależnie od tego, czy chcesz monitorować paczkę InPost, sprawdzić inpost śledzenie przesyłki, czy potrzebujesz kontaktu z infolinią InPost w godzinach nocnych – InPost telefon kontaktowy zawsze jest do Twojej dyspozycji. Pamiętaj, że posiadając numer przesyłki InPost, możesz łatwo uzyskać aktualny status paczki InPost, korzystając z różnych kanałów – od infolinii InPost, przez InPost chat, aż po śledzenie InPost po numerze telefonu. InPost dostarcza rozwiązania dostosowane do współczesnych potrzeb, gwarantując ciągłość i wygodę monitorowania Twoich przesyłek w każdej sytuacji.

 

kartony do wysyłki InPost Kurier

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Jak sprawdzić gdzie jest Twoja paczka?

W InPost, można w każdej chwili sprawdzić status swojej przesyłki. Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu mobilnym, można wygodnie śledzić swoją paczkę w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli nie masz aplikacji mobilnej, przesyłkę możesz również monitorować na stronie InPost. Więcej informacji przeczytasz tutaj.

Jak śledzić paczkę InPost po numerze telefonu?

Jeśli paczka InPost została nadana na Twój numer telefonu, który został podany podczas weryfikacji dostępu Paczka pojawi się w aplikacji automatycznie, jeśli została nadana na inny numer telefonu niż zarejestrowany w aplikacji InPost Mobile należy go podać. Więcej informacji o tym jak śledzić paczkę InPost po numerze telefonu znajdziesz tutaj.

Kiedy będzie moja paczka InPost?

InPost ma na doręczenie paczki maksymalnie 2 dni robocze, jednak zwykle przesyłki są dostarczane szybciej - na drugi dzień od nadania. Aktualny status paczki oraz to kiedy Twoja paczka InPost zostanie doręczona znajdziesz tutaj.

Do której godziny InPost dostarcza paczki?

Kurierzy InPost pracują od poniedziałku do piątku zwykle do godziny 17:00. W przypadku okresów ze wzmożonym ruchem i większą liczbą przesyłek - głównie w okresie przedświątecznym, Black Week - InPost wydłuża pracę kurierów, dzięki czemu przesyłki dostarczane są do późnych godzin popołudniowych. Sprawdź tutaj, w jakich godzinach doręczane są paczki InPost.

 

do góry
{nocache:52b1cf59eb0607eb00ec3630ab813e47#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium