kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

Jak śledzić paczkę InPost?

Wysyłasz lub odbierasz paczki za pośrednictwem InPost? Zarówno przy wysyłce, jak i odbiorze warto znać inpost śledzenie - kluczową funkcję, która pozwala na monitorowanie inpost przesyłek w czasie rzeczywistym. Dzięki inpost śledzenie paczki masz możliwość sprawdzenia aktualnego statusu paczki InPost w dowolnym momencie, czy to kurierskiej, czy paczkomatowej. Uzyskanie tych informacji to prosta sprawa: wystarczy odwiedzić stronę inpost.pl/sledzenie-przesylek i wprowadzić 24-cyfrowy numer przesyłki inpost. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, gdzie jest paczka InPost lub jak śledzić paczkę InPost? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te pytania.


Sprawdź poniżej jak online sprawdzić aktualny status Twojej przesyłki InPost. Jeśli preferujesz śledzenie paczki w aplikacji mobilnej kliknij tutaj. Status paczki sprawdzisz również korzystając z chatbota InPost lub dzwoniąc na Infolinię InPost.

Jak śledzić paczkę InPost? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 36.60

 

 

Krok 1. Wejdź na stronę InPost

Wejdź na stronę: inpost.pl/sledzenie-przesylek.

Wejdź na stronę śledzenie paczek InPost

Wybierz idealne opakowanie InPost dla Twojego biznesu!

[product id="410, 351, 647, 4109, 4112" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 2. Podaj numer przesyłki InPost

W specjalnie wyznaczonym miejscu wpisz 24-cyfrowy numer przesyłki InPost, której chcesz sprawdzić aktualny status a następnie naciśnij żółty przycisk “Znajdź”. Jednocześnie możesz śledzić do 5 przesyłek - numery poszczególnych przesyłek należy oddzielić przecinkami.

Wpisz numer przesyłki InPost do śledzenia

Krok 3. Odczytaj status paczki InPost

I już wiesz, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka nadana przez InPost. Statusy przesyłek InPost aktualizowane są zwykle na bieżąco. W przypadku wątpliwości lub pytań dotyczących losów przesyłki można się skontaktować z Infolinią InPost.

Sprawdź status przesyłki InPost

 

Podsumowując, inpost śledzenie oferuje użytkownikom intuicyjny sposób monitorowania swoich przesyłek, zapewniając bieżące informacje o statusie przesyłki inpost. Niezależnie od tego, czy korzystasz z inpost monitorowanie przez stronę internetową czy aplikację mobilną, masz pewność, że zawsze będziesz na bieżąco z etapami śledzenia przesyłki InPost. Jeśli masz wątpliwości, możesz skorzystać z Infolinii InPost lub chatbota. Dzięki takim narzędziom, inpost kurier śledzenie staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Bez względu na to, czy jesteś nadawcą czy odbiorcą, zawsze warto wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka.

 

kartony do wysyłki InPost Kurier

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Jak sprawdzić gdzie jest Twoja paczka?

W InPost, można w każdej chwili sprawdzić status swojej przesyłki. Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu mobilnym, można wygodnie śledzić swoją paczkę w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli nie masz aplikacji mobilnej, przesyłkę możesz również monitorować na stronie InPost. Więcej informacji przeczytasz tutaj.

Jak śledzić paczkę InPost po numerze telefonu?

Jeśli paczka InPost została nadana na Twój numer telefonu, który został podany podczas weryfikacji dostępu Paczka pojawi się w aplikacji automatycznie, jeśli została nadana na inny numer telefonu niż zarejestrowany w aplikacji InPost Mobile należy go podać. Więcej informacji o tym jak śledzić paczkę InPost po numerze telefonu znajdziesz tutaj.

Kiedy będzie moja paczka InPost?

InPost ma na doręczenie paczki maksymalnie 2 dni robocze, jednak zwykle przesyłki są dostarczane szybciej - na drugi dzień od nadania. Aktualny status paczki oraz to kiedy Twoja paczka InPost zostanie doręczona znajdziesz tutaj.

Do której godziny InPost dostarcza paczki?

Kurierzy InPost pracują od poniedziałku do piątku zwykle do godziny 17:00. W przypadku okresów ze wzmożonym ruchem i większą liczbą przesyłek - głównie w okresie przedświątecznym, Black Week - InPost wydłuża pracę kurierów, dzięki czemu przesyłki dostarczane są do późnych godzin popołudniowych. Sprawdź tutaj, w jakich godzinach doręczane są paczki InPost.

 

do góry
{nocache:93d1579e71da42e845cdd1a24c82b0f6#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium