kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto Pobierz katalog
Wersje językowe

Jak śledzić paczkę InPost przez chatbota?

Wysyłasz lub odbierasz paczki InPost? I w jednym i w drugim przypadku możesz poznać aktualny status paczki InPost - zarówno tej kurierskiej jak i paczkomatowej. InPost umożliwia monitorowanie przesyłki i sprawdzenie tego, gdzie aktualnie znajduje się przesyłka na każdym etapie dostawy. Dzięki InPost można w prosty sposób śledzić swoje przesyłki za pomocą Internetu. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę: inpost.pl/sledzenie-przesylek i wprowadzić 24-cyfrowy numer przesyłki. Jednocześnie możesz monitorować aż do 5 przesyłek. Dzięki temu, masz stały dostęp do bieżącej lokalizacji Twojej przesyłki a w przypadku nagłej zmiany planów i braku możliwości odbioru przesyłki możesz ją szybko i łatwo przekierować.

Sprawdź aktualny status Twojej przesyłki InPost za pośrednictwem kontaktu poprzez Chat dostępny na stronie firmy doręczającej. Jeśli preferujesz wygodne śledzenie paczki w aplikacji mobilnej kliknij tutaj. Status paczki sprawdzisz również dzwoniąc na Infolinię InPost.

Jak śledzić paczkę InPost? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 36.60

 

 

Krok 1. Otwórz chat InPost

Przejdź na stronę InPost a następnie w zakładce “Kontakt” otwórz chat poprzez wybranie opcji “Chat - zapytaj MATa”.

Otworzenie chat InPost w zakładce Kontakt

Skorzystaj z naszej oferty opakowań InPost!

[product id="408, 57, 305, 4112, 4111" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 2. Napisz wiadomość i zapytaj MATa

Wyślij wiadomość na chacie. W odpowiedzi zostaniesz przez MATa poproszony o wskazanie tematu rozmowy. Wybierz z listy “status paczki” a następnie na podstawie którego kryterium chcesz odszukać swoją paczkę. Wybierając “Po numerze przesyłki”, zostaniesz poproszony o podanie 24-cyfrowego numeru paczki InPost. Wybierając “Po numerze telefonu”, zostaniesz poproszony o wpisanie numeru telefonu powiązanego z tą przesyłką oraz o podanie ostatnich czterech cyfr numeru przesyłki. Podając wymagane informacje, w odpowiedzi otrzymasz informację dotyczącą aktualnego statusu przesyłki InPost. Jeśli otrzymana informacja nie jest wystarczająca, daj znać MATowi, który przekaże rozmowę do Działu Obsługi Klienta.

Rozmowa z chatbot InPost

 

kartony do wysyłki InPost Kurier

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Jak sprawdzić gdzie jest Twoja paczka?

W InPost, można w każdej chwili sprawdzić status swojej przesyłki. Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu mobilnym, można wygodnie śledzić swoją paczkę w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli nie masz aplikacji mobilnej, przesyłkę możesz również monitorować na stronie InPost. Więcej informacji przeczytasz tutaj.

Jak śledzić paczkę InPost po numerze telefonu?

Jeśli paczka InPost została nadana na Twój numer telefonu, który został podany podczas weryfikacji dostępu Paczka pojawi się w aplikacji automatycznie, jeśli została nadana na inny numer telefonu niż zarejestrowany w aplikacji InPost Mobile należy go podać. Więcej informacji o tym jak śledzić paczkę InPost po numerze telefonu znajdziesz tutaj.

Kiedy będzie moja paczka InPost?

InPost ma na doręczenie paczki maksymalnie 2 dni robocze, jednak zwykle przesyłki są dostarczane szybciej - na drugi dzień od nadania. Aktualny status paczki oraz to kiedy Twoja paczka InPost zostanie doręczona znajdziesz tutaj.

Do której godziny InPost dostarcza paczki?

Kurierzy InPost pracują od poniedziałku do piątku zwykle do godziny 17:00. W przypadku okresów ze wzmożonym ruchem i większą liczbą przesyłek - głównie w okresie przedświątecznym, Black Week - InPost wydłuża pracę kurierów, dzięki czemu przesyłki dostarczane są do późnych godzin popołudniowych. Sprawdź tutaj, w jakich godzinach doręczane są paczki InPost.

 

do góry
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium