kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe
Jak dobrać karton do pakowania produktu?

Znajdź odpowiedni karton

Jakiego kartonu szukasz? Podaj wymiary kartonu:
Jakiego kartonu szukasz? Podaj wymiary produktu:
Wyszukane kartony
 

Ups...naszej sztucznej inteligencji nie udało się dopasować odpowiedniego kartonu. Ale nic straconego - teraz możesz:

  • samodzielnie dopasować karton z naszej całej oferty - pełna oferta
  • wycenić karton na indywidualne zamówienie - kreator wycen
  • skontaktować się z nami - z pewnością pomożemy - kontakt

dopasowane opakowania kartonowe na wymiar według własnego projektu szyte na miarę

Jak odpowiednio dobrać pudełko do towarów?

Przy wyborze odpowiedniego pudełka do towaru warto zwrócić uwagę na dwie bardzo ważne rzeczy. Niezależnie od tego czy wysyłasz produkty premium, kosmetyki, odzież czy produkty związane z przemysłem. Aby odpowiednio dobrać pudełko, oceń te trzy elementy:

  • Wielkość produktu. To jak duży towar musisz spakować, decyduje o rozmiarze kartonu, który użyjesz. Mierząc produkt zwróć uwagę na długość, szerokość i wysokość. Aby karton do wysyłki dobrany był odpowiednio i bezpiecznie przetransportował produkt, musi zawierać kilka lub kilkanaście milimetrów zapasu. Weź to pod uwagę. Dlaczego piszę o milimetrach, a nie centymetrach? Standardowo wymiary kartonu podawane są w milimetrach, dlatego wygodnie będzie Ci w ten sposób szukać. Przy wyborze zwróć uwagę czy rozmiar pudełka podany jest wewnętrznie czy zewnętrznie. W naszym sklepie w zdecydowanej większości podawany jest wymiar wewnętrzny, ale to zawsze możesz zweryfikować w opisie produktu oraz tabeli ze specyfikacją techniczną.
karton fasonowy wymiary kartonu długość szerokość wysokośćkarton klapowy wymiary kartonu długość szerokość wysokość
  • Typ i waga produktu. Na wytrzymałość kartonu wpływa rodzaj tektury i jej gramatura. Im wyższa, tym karton wytrzymalszy. Pakując delikatne lub ciężkie przedmioty warto wybrać 5- warstwowe kartony. Zapewnią wyższą ochronę wysyłanym produktom. Jeśli towar, który pakujesz i wysyłasz nie wymaga dodatkowej ochrony, idealnie sprawdzą się 3-warstwowe kartony. W ofercie znajdziesz je w rodzajach fal: B, C E.
karton budowa rodzaje warstwa 3-warstwowy 5-warstwowy fala E, B, C, EB, EDkarton warstwa rodzaje 3-warstwowy 5-warstwowy fala E B C EB ED

Technicznie rzecz biorąc

Jak wybrać pudełko do produktów e-commerce?

Na wybór pudełka do wysyłki e-commerce wpływa rozmiar i rodzaj produktu. Ważne, by odpowiednio dopasować rozmiar kartonu-ecommerce, zostawiając kilka milimetrów zapasu. Dodatkowo jeśli produkt jest delikatny lub ciężki, wybierz 5-warstwowe kartony, które mają zwiększoną wytrzymałość. W naszym sklepie znajdziesz ponad 350 rozmiarów wyselekcjonowanych opakowań wysyłkowych. Sprawdź, Kartony24.eu

Jak patrzeć na wymiar kartonu?

Standardowo w kartonach określana jest długość, szerokość i wysokość. Prezentowana jest w milimetrach więc niech Cię nie zdziwią te duże liczby w opisach. Zwróć uwagę przy wyborze na to czy podane są wymiary wewnętrzne czy zewnętrzne. Wszystkie informacje dotyczące kartonów wysyłkowych znajdziesz w opisach naszych produktów oraz specyfikacji technicznej, znajdującej się na karcie produktu. Zapraszamy, u nas znajdziesz ponad 350 rozmiarów pudełek.

Jak wyszukać karton odpowiedni do produktu?

Skorzystaj z prostej wyszukiwarki, która podpowie Ci jaki karton wysyłkowy będzie odpowiedni. Wystarczy, że podasz rozmiar produktu, który chcesz spakować, a my podpowiemy Ci najlepsze opcje z ponad 350 rozmiarów kartonów dostępnych od ręki. Jeśli nie znajdziesz właściwego, wyprodukujemy go dla Ciebie na wymiar.
do góry
{nocache:9b1255bfbc1480dec9b5131d1a4e0920#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium