kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

Jak nadać paczkę InPost?

InPost w ciągu ostatnich lat rozwinął swoją sieć logistyczną w Polsce, stając się liderem branży. Nie bez powodu upiera się, aby nie odmieniać nazwy Paczkomat. Dlaczego automaty Paczkomat i kurierów InPost pokochały miliony Polaków? InPost zaproponował wygodny, prosty i intuicyjny sposób nadawania i odbierania przesyłek o dowolnej porze dnia, a nawet nocy. Automaty Paczkomat InPost dostępne są 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo firma stale automatyzuje i upraszcza sam proces, tak by był wygodny dla Klienta. Jak nadać paczkę InPost? To proste, pokażemy Ci to w kilku prostych krokach.


Poniżej dowiesz się jak wysłać paczkę przez InPost Szybkie Nadania. Jeśli zamiast drukować etykietę, chcesz nadać przesyłkę InPost za pośrednictwem aplikacji mobilnej, to zobacz jak to zrobić tutaj.

Jak nadać paczkę InPost? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 18.6

 

 

Krok 1. Wejdź w zakładkę Szybkie Nadania

Przejdź na stronę inpost.pl/SzybkieNadania/. Wybierz opcję wysyłki z jakiej chcesz skorzystać, a następnie określ rozmiar paczki i zaznacz jej gabaryt. Podaj niezbędne informacje odbiorcy jak i nadawcy przesyłki. Dzięki odpowiednio przystosowanej stronie, możesz skorzystać z dowolnego urządzenia oraz z dowolnej przeglądarki.

przygotowanie listu przewozowego InPost na Szybkie Nadania

Wybierz jedno ze sprawdzonych opakowań InPost z naszej oferty:

[product id="1107, 527,610, 4111, 4112" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 2. Opłać etykietę

Dokonaj płatności online za wybraną formę wysyłki. Do dyspozycji masz kilka wygodnych form płatności. Gotową etykietę otrzymasz na maila.

płatność za etykietę nadania paczki w paczkomacie

Krok 3. Wydrukuj etykietę i naklej na paczce

Wygenerowaną etykietę wydrukuj i umieść ją na przesyłce. Upewnij się, że paczka została odpowiednio zapakowana i zabezpieczona na czas wysyłki.

wydrukuj utworzony list przewozowy InPost i naklej na paczce

Krok 4. Nadaj paczkę w Paczkomacie

Udaj się do dowolnego paczkomatu, który masz pod ręką i nadaj w nim paczkę z naklejoną etykietą poprzez zeskanowanie kodu kreskowego za pomocą czytnika. W przeciągu kilku sekund otworzy się skrytka o zadeklarowanym gabarycie przesyłki - włóż paczkę a następnie zamknij skrytkę i potwierdź nadanie paczki na ekranie paczkomatu. To wszystko, paczka została wysłana.

umieszczenie paczki z etykietą nadania w paczkomacie

 

kartony do automatów Paczkomat InPost

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Jak nadać paczkę w InPost bez etykiety?

Nadanie paczki w automacie Paczkomat InPost jest bardzo proste. Paczkę bez etykiety można nadać za pomocą aplikacji mobilnej InPost lub dzięki zakładce “Szybkie Nadania” na stronie InPost. Nie ma konieczności wydruku etykiety - wszystko dla Twojej wygody. Sprawdź tutaj jak nadać przesyłkę bez etykiety krok po kroku.

Jak wysłać paczkę z InPost?

Nadanie paczki w InPost jest łatwe i wygodne, a co więcej nie wymaga wielu formalności. Aby nadać przesyłkę potrzebujemy oczywiście paczki oraz informacje dotyczące jej odbiorcy - adres mailowy oraz telefon lub w przypadku dostawy kurierem pełne dane adresowe osoby prywatnej lub firmy. Paczkę nadasz w dowolnym automacie InPost, o dowolnej porze dnia a nawet nocy. Tutaj dowiesz się jak kilkoma kliknięciami nadać paczkę w InPost.

Czy da się nadać paczkę w paczkomacie bez etykiety?

Jak najbardziej jest możliwe nadanie paczki w automacie Paczkomat InPost bez etykiety. Nie zawsze masz pod ręką drukarkę, a w niej papier i tusz, prawda? InPost to doskonale rozumie, dlatego umożliwił nadanie przesyłki bez konieczności wydruku etykiety. Jeśli oczywiście wolisz umieszczać list przewozowy na paczce to zawsze masz taką możliwość. Jeśli jednak wydruk etykiety bywa dla Ciebie problematyczny, przesyłkę bez etykiety nadasz w kilku prostych krokach, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Co trzeba napisać na paczce do paczkomatu?

Nie jest konieczne umieszczanie etykiety ani wpisywania kodu nadania na paczce. Wystarczy, że udasz się do wybranego Paczkomatu lub PaczkoPunktu i albo zeskanujesz otrzymany kod QR albo użyjesz otrzymany kod nadania i w ten sposób nadasz paczkę bez drukowania i naklejania etykiety. Sprawdź jak to zrobić dokładnie tutaj.
do góry
{nocache:52b1cf59eb0607eb00ec3630ab813e47#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium