kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

Jak nadać paczkę InPost w aplikacji?

InPost w ciągu ostatnich lat rozwinął swoją sieć logistyczną w Polsce, stając się liderem branży. Nie bez powodu upiera się, aby nie odmieniać nazwy Paczkomat. Dlaczego automaty Paczkomat i kurierów InPost pokochały miliony Polaków? InPost zaproponował wygodny, prosty i intuicyjny sposób nadawania i odbierania przesyłek o dowolnej porze dnia, a nawet nocy. Automaty Paczkomat InPost dostępne są 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo firma stale automatyzuje i upraszcza sam proces, tak by był wygodny dla Klienta. Jak nadać paczkę InPost? To proste, pokażemy Ci to w kilku prostych krokach.


Zobacz poniżej, jak wysłać paczkę przy użyciu aplikacji mobilnej bez potrzeby wydruku etykiety. Jeśli nie chcesz korzystać z aplikacji mobilnej, dowiedz się jak wysłać paczkę InPost w inny sposób tutaj.

Jak nadać paczkę InPost? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 18.6

 

 

Krok 1. Zapakuj paczkę InPost

Zanim wybierzesz sposób wysyłki paczki bezpiecznie zapakuj przesyłany towar, tak by maksymalnie zmniejszyć ryzyko uszkodzenia podczas transportu. Wybierz sprawdzone kartony oraz akcesoria do pakowania z naszego sklepu i pakuj z przyjemnością. Pamiętaj, że InPost posiada trzy dedykowane skrytki, które mają określone rozmiary - gabaryt A, B lub C. Zastanów się jak pakować, by nie przepłacać za wysyłkę. Opakowania dedykowane InPost znajdziesz na naszej stronie. Zapakowane? Wiesz jaki gabaryt ma przygotowana przez Ciebie paczka? Jeśli nie, zmierz dokładne wymiary kartonu i zapisz lub zapamiętaj - przydadzą się podczas nadania przesyłki. Przejdź do kolejnego kroku.

Jak zapakować paczke InPost

Krok 2. Pobierz i zainstaluj aplikację mobilną InPost

Pobierz aplikację InPost, która jest dostępna dla urządzeń z systemami Android oraz IOS. Podczas instalacji aplikacji zostaniesz poproszony o podanie swojego numeru telefonu, który służy do weryfikacji Twojego dostępu.

Jak pobrać aplikację InPost Mobile na system Android i IOS

Krok 3. Otwórz aplikację i wybierz opcję nadaj

Po otwarciu aplikacji InPost Mobile i potwierdzeniu weryfikacji, wybierz jedną z opcji z dolnego menu - ikona “Nadaj” ze strzałką. Następnie wybierz preferowany typ nadania - możesz przesłać paczkę do innego Paczkomatu lub wysłać ją bezpośrednio na określony adres domowy lub firmowy. Określ gabaryt paczki - A, B lub gabaryt C. Znasz wymiary swojej paczki więc nie powinno być problemu. Uzupełnij niezbędne dane odbiorcy i nadawcy. Twój numer telefonu zostanie automatycznie wpisany. Nie zapomnij zapoznać się z regulaminem InPost i jego akceptacji.

Nadanie paczki InPost w aplikacji mobilnej bez etykiety

Sprawdź nasze opakowania InPost:

[product id="1107, 527,610, 4111, 4112" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 4. Opłać koszt wysyłki

Po wypełnieniu wymaganych pól, zostaniesz przekierowany do procesu płatności. Dla Twojej wygody dostępne są różne formy bezpiecznych płatności - wybierz najwygodniejszą i opłać przesyłkę. Po zakończeniu płatności, w aplikacji pojawi się 9-cyfrowy kod nadania i kod QR, który otrzymasz również na podany wcześniej adres mailowy. Ważne! Nie musisz umieszczać żadnej etykiety ani kodu nadania na przesyłce.

wybierz metodę płatności za nadanie paczki w automacie Paczkomat InPost

Krok 5. Nadaj paczkę

Zabierz zapakowaną przesyłkę do wybranego Paczkomatu lub PaczkoPunktu. Jeśli wszystkie wcześniejsze kroki wykonywałeś stojąc pod automatem to podejdź pod panel dotykowy urządzenia i zeskanuj kod QR widoczny w aplikacji lub wybierz opcję “Mam kod nadania lub kod zwrotu” i wpisz otrzymany ciąg cyfr. Skrytka zostanie automatycznie otwarta. Włóż swoją paczkę i zamknij drzwiczki. Paczka została nadana! W przypadku PaczkoPunktów, należy przekazać paczkę pracownikowi punktu wraz z otrzymanym kodem nadania.

umieść paczkę bez etykiety w paczkomacie InPost

 

kartony do automatów Paczkomat InPost

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Jak nadać paczkę w InPost bez etykiety?

Nadanie paczki w automacie Paczkomat InPost jest bardzo proste. Paczkę bez etykiety można nadać za pomocą aplikacji mobilnej InPost lub dzięki zakładce “Szybkie Nadania” na stronie InPost. Nie ma konieczności wydruku etykiety - wszystko dla Twojej wygody. Sprawdź tutaj jak nadać przesyłkę bez etykiety krok po kroku.

Jak wysłać paczkę z InPost?

Nadanie paczki w InPost jest łatwe i wygodne, a co więcej nie wymaga wielu formalności. Aby nadać przesyłkę potrzebujemy oczywiście paczki oraz informacje dotyczące jej odbiorcy - adres mailowy oraz telefon lub w przypadku dostawy kurierem pełne dane adresowe osoby prywatnej lub firmy. Paczkę nadasz w dowolnym automacie InPost, o dowolnej porze dnia a nawet nocy. Tutaj dowiesz się jak kilkoma kliknięciami nadać paczkę w InPost.

Czy da się nadać paczkę w paczkomacie bez etykiety?

Jak najbardziej jest możliwe nadanie paczki w automacie Paczkomat InPost bez etykiety. Nie zawsze masz pod ręką drukarkę, a w niej papier i tusz, prawda? InPost to doskonale rozumie, dlatego umożliwił nadanie przesyłki bez konieczności wydruku etykiety. Jeśli oczywiście wolisz umieszczać list przewozowy na paczce to zawsze masz taką możliwość. Jeśli jednak wydruk etykiety bywa dla Ciebie problematyczny, przesyłkę bez etykiety nadasz w kilku prostych krokach, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Co trzeba napisać na paczce do paczkomatu?

Nie jest konieczne umieszczanie etykiety ani wpisywania kodu nadania na paczce. Wystarczy, że udasz się do wybranego Paczkomatu lub PaczkoPunktu i albo zeskanujesz otrzymany kod QR albo użyjesz otrzymany kod nadania i w ten sposób nadasz paczkę bez drukowania i naklejania etykiety. Sprawdź jak to zrobić dokładnie tutaj.
do góry
{nocache:93d1579e71da42e845cdd1a24c82b0f6#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium