kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

Jak nadać paczkę w paczkomacie?

Paczkomaty cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Szybkość i wygoda nadawania i odbierania paczek oraz ich rozmieszczenie sprawia, że korzystamy z nich bardzo chętnie. Na ten moment InPost daje nam dwa możliwe sposoby nadania paczki w paczkomacie: nadanie bez etykiety w aplikacji InPost oraz nadanie z etykietą na stronie Inpost.pl/SzybkieNadania.


Sprawdź poniżej, jak nadać przesyłkę korzystając z usługi InPost Szybkie Nadania. Jeśli chcesz nadać przesyłkę InPost z poziomu aplikacji mobilnej, bez konieczności drukowania etykiety, sprawdź jak to zrobić tutaj.

Jak nadać paczkę w paczkomacie? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 29.6

 

 

Krok 1. Wejdź na stronę inpost.pl/SzybkieNadania

Możesz to zrobić na dowolnym urządzeniu: komputerze, tablecie, telefonie.

Wejdz na strone InPost Szybkie Nadania

Krok 2. Uzupełnij dane i opłać etykietę

Zaznacz sposób dostawy, rozmiar paczki oraz uzupełnij dokładnie dane odbiorcy oraz nadawcy. Sprawdź wszystkie podane dane w podsumowaniu a następnie zapoznaj się z regulaminem i zaznacz odpowiednie zgody. Wykonaj płatność online, wybierając jedną z bezpiecznych płatności online. Etykietę będziesz mógł pobrać po zakończeniu procesu płatności.

Uzupełnienie danych nadawcy i odbiorcy przesyłki InPost

Wybierz idealne opakowanie do wysyłki Twoich produktów paczkomatem InPost:

[product id="2978, 3123, 257, 4114, 4109" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 3. Wydrukuj etykietę i naklej na paczce

Spakuj odpowiednio swoją przesyłkę, tak aby towar mógł zostać doręczony bezpiecznie, a następnie naklej na paczce wydrukowaną etykietę.

Etykieta inpost do naklejenia na przesyłce

Krok 4. Nadaj paczkę w automacie Paczkomat

Wybierz dowolny, wygodny dla Ciebie Paczkomat i nadaj paczkę. W czytniku automatu zeskanuj kod kreskowy z etykiety, a w ciągu kilku sekund otworzy się dedykowana skrytka. Włóż paczkę, zamknij i gotowe. Na ekranie urządzenia potwierdź nadanie przesyłki.

umieszczenie paczki w paczkomacie InPost

 

Kartony do paczkomatu InPost

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Co jest potrzebne do nadania paczki w paczkomacie?

Nadanie paczki w paczkomacie jest proste. Potrzebujesz do tego paczki, którą chcesz nadać, danych odbiorcy i telefonu lub komputera. Możesz to zrobić za pomocą aplikacji, dostępnej zarówno dla systemu Android, jak i IOS lub opłacając i drukując etykietę na stronie inpost.pl/SzybkieNadania. Tutaj dowiesz się jak zrobić to krok po kroku.

Czy da się nadać paczkę w paczkomacie bez etykiety?

Tak, InPost od początku stawia na wygodę i szybkość nadawania paczek, dlatego możliwość nadania paczki bez etykiety jest już standardem. Zrobić to możesz kilkoma kliknięciami pobierając aplikację InPost i uzupełniając potrzebne dane. Sprawdź tutaj jak zrobić to krok po kroku.

Czy muszę wydrukować etykietę w paczkomacie?

Nie. InPost daje możliwość nadania paczki w paczkomacie bez drukowania i naklejania etykiet na paczkę. Przesyłkę w automacie Paczkomat nadasz jeśli pobierzesz aplikację, uzupełnisz odpowiednie dane, opłacisz nadanie paczki, a ją samą umieścisz w odpowiedniej skrytce. Jeśli chcesz nadać paczkę bez drukowania etykiety, zobacz jak zrobić to kilkoma kliknięciami tutaj.

Jak wysłać paczkę w paczkomacie z etykietą?

Spakuj towar, który chcesz przesłać i zmierz wielkość paczki. Wejdź na szybkienadanie.pl - wygeneruj, opłać i wydrukuj etykietę, następnie przyklej ją przesyłce i nadaj w dowolnym paczkomacie. Instrukcję jak zrobić to szybko i wygodnie znajdziesz tutaj.
do góry
{nocache:803cff0d5e09943fe597b836a304a21b#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0 5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium