kartony24.eu
Do darmowej dostawy brakuje: 200,00 zł
Kartony Wysyłka w 24h Darmowa dostawa powyżej 200 zł brutto
Wersje językowe

Jak wysłać paczkę paczkomatem InPost?

W dzisiejszych czasach nadawanie paczek stało się szybsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oferowanym przez InPost. Jeśli zastanawiasz się, jak wysłać paczkę paczkomatem, jak nadać paczkę w paczkomacie, czy też jak wysłać paczkę inpostem - to artykuł jest dla Ciebie. Przygotowaliśmy dla Ciebie pełny przewodnik krok po kroku, który pomoże Ci zrozumieć proces nadawania paczek za pomocą automatów Paczkomat InPost oraz usługi InPost. Niezależnie od tego, czy preferujesz nadawanie paczek z etykietą, czy bez, nasza instrukcja pomoże Ci wysłać przesyłkę dokładnie tam, gdzie chcesz, szybko i sprawnie.


Poniżej przedstawiamy sposób, w jaki sposób możesz skorzystać z usługi nadania paczki w automacie Paczkomat za pomocą usługi InPost Szybkie Nadania. Alternatywnie, jeśli wolisz korzystać z aplikacji mobilnej bez potrzeby umieszczania etykiety na przesyłce, zapoznaj się z instrukcją krok po kroku tutaj.

Jak wysłać paczkę paczkomatem InPost? - prosta instrukcja wyjaśniająca cały proces, krok po kroku.

PLN 11.80

 

 

Krok 1. Spakuj paczkę

Zanim przejdziesz do wysyłki paczki, musisz odpowiednio zabezpieczyć wysyłany produkt, aby zmniejszyć ryzyko uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu. Postaw na sprawdzone kartony i akcesoria dostępne w naszym sklepie. Pamiętaj, że nadając przesyłkę w Paczkomacie, masz do wyboru 3 skrytki, każda o innym gabarycie. Warto mieć to na uwadze podczas przygotowywania przesyłki - być może wysyłany produkt bez problemu zmieści się w mniejszy karton, dzięki czemu wpisze się w mniejszy gabaryt, a koszt wysyłki będzie niższy.

jak bezpiecznie zapakować paczki InPost

Wybierz sprawdzone rozwiązania - zamów opakowania do Paczkomat InPost już dziś!

[product id="299, 653, 107, 4114, 305" slider="true" onlyAvailable="true" ]

Krok 2. Wygeneruj etykietę i opłać nadanie

Wejdź na stronę inpost.pl/SzybkieNadania, następnie określ formę wysyłki z jakiej chcesz skorzystać - możesz wysłać z wybranego automatu Paczkomat lub PaczkoPunktu do innego automatu Paczkomat/PaczkoPunktu lub wybrać dostawę przez kuriera. Następnie uzupełnij wymagane dane dla nadawcy i odbiorcy wraz z wskazaniem rozmiaru paczki. Wykonaj płatność online - skorzystaj z jednej z kilku wygodnych form bezpiecznych płatności. Gotowa etykieta do wydruku zostanie wysłana na maila w momencie finalizacji płatności.

płatność nadanie paczki w paczkomacie InPost

Krok 3. Wydrukuj list przewozowy i umieść go na przesyłce

Przed nadaniem przesyłki upewnij się, że jest ona odpowiednio zapakowana i zamknięta a następnie naklej wydrukowaną etykietę na górze paczki. Ważne! Listu przewozowego nie należy umieszczać na łączeniach opakowań a także na rogach oraz zagięciach przesyłek. Sugerujemy wybór wygodnych kopert kurierskich, dzięki którym szybko i bezpiecznie umieścisz list przewozowy na wysyłanej przesyłce.

paczka do nadania w paczkomacie z etykietą inpost

Krok 4. Nadaj paczkę w automacie Paczkomat lub w PaczkoPunkcie

Zabierz paczkę do najbliższego Paczkomatu InPost lub PaczkoPunktu, w którym wygodnie nadasz przygotowaną paczkę. W przypadku nadania paczki w automacie Paczkomat, na ekranie urządzenia wybierz “Nadaj paczkę” a następnie wybierz opcję “Mam już paczkę ze specjalną etykietą”. Zeskanuj kod kreskowy z etykiety lub wpisz ręcznie numer przesyłki składający się 24 cyfr i czekaj na otwarcie dedykowanej skrytki. Paczkę możesz również nadać wybierając drugą opcję “Mam kod nadania lub kod zwrotu”. Automat poprosi w kolejnym kroku o wpisanie 9-cyfrowego kodu. Umieść paczkę w otwartej skrytce, zamknij drzwi i potwierdź na ekranie, że paczka została umieszczona w dedykowanej skrytce. W przypadku nadania paczki w PaczkoPunkcie InPost, przekaż paczkę pracownikowi i to wszytsko - paczka nadana.

nadanie paczki w paczkomacie z etykietą inpost

 

Nadawaj Paczki Szybko i Bezkompromisowo z Automatem Paczkomat i Usługą InPost.

Dzięki automatowi Paczkomat InPost i usłudze InPost, nadawanie paczek staje się niezwykle łatwe i efektywne. Teraz wiesz, jak nadać paczkę w paczkomacie, jak wysłać paczkę inpostem, czy jak używać paczkomatów InPost. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nadawać paczki z etykietą, czy bez, cały proces jest intuicyjny i dostosowany do Twoich potrzeb. Korzystaj z automatów Paczkomat InPost i usługi InPost, aby wysyłać paczki szybko i wygodnie, oszczędzając czas i nerwy. Teraz nadawanie paczek staje się czystą przyjemnością, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom InPost.

 

kartony do Paczkomatu InPost różne rozmiary

 

Nie znalazłeś kartonu dopasowanego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się i powiedz czego potrzebujesz. Jesteśmy producentem opakowań i postaramy się pomóc. Znajdziemy alternatywę w ofercie naszego sklepu Kartony24.eu lub wyprodukujemy karton szyty na miarę.

 

Co jest potrzebne do wysłania paczki paczkomatem?

Aby nadać paczkę za pomocą paczkomatu, potrzebna jest oczywiście odpowiednio zapakowana paczka oraz kod QR lub 9-cyfrowy kod nadania, który dostępny jest po opłaceniu przesyłki w aplikacji a także wysyłany jest na maila. Jeśli nadajesz paczkę za pomocą aplikacji mobilnej, nie potrzebujesz nic więcej! Sprawdź tutaj jak wysłać paczkę paczkomatem z poziomu aplikacji InPost Mobile. Jeśli nie masz aplikacji, do nadania paczki w automacie Paczkomat, będzie potrzebny list przewozowy, który wygenerujesz na stronie InPost w zakładce Szybkie Nadania. Sprawdź tutaj jak krok po kroku nadać przesyłkę z etykietą.

Czy da się nadać paczkę w paczkomacie bez etykiety?

Jak najbardziej nadanie paczki w paczkomacie bez etykiety jest możliwe. Wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz na swoim telefonie aplikację InPost Mobile, za pomocą, której dosłownie w 5 krótkich krokach, nadasz szybko przesyłkę w dowolnym paczkomacie. Sprawdź jak nadać przesyłkę bez etykiety tutaj.

Jak nadać paczkę w paczkomacie z etykieta?

Jeśli masz już wygenerowaną i wydrukowaną etykietę - list przewozowy, nadanie takiej paczki zajmie Ci kilka sekund. Wystarczy, że udasz się do dowolnego automatu Paczkomat, na panelu urządzenia wybierzesz “Mam już paczkę ze specjalną etykietą” a następnie zeskanujesz kod kreskowy z etykiety, po czym otworzy się dedykowana skrytka. Umieść w niej swoją paczkę i zamknij drzwiczki. To wszystko - paczka została wysłana. Sprawdź tutaj jak krok po kroku nadać paczkę w paczkomacie z etykietą.

Jak wysłać paczkę za pomocą InPost?

Wysyłka paczki za pomocą firmy InPost jest bardzo prosta i szybka. Oczywiście należy zacząć od odpowiedniego zapakowania przesyłki tak, aby nie uległa zniszczeniu podczas transportu. Następnie należy skorzystać z aplikacji mobilnej InPost lub wejść na stronę inpost.pl/SzybkieNadania i wygenerować etykietę. Wybierz wygodną dla Ciebie formę przygotowania przesyłki a następnie udaj się do wybranego automatu Paczkomat lub PaczkoPunktu i nadaj paczkę dzięki etykiecie lub otrzymanemu kodowi QR lub nadania. Sprawdź tutaj jak nadać paczkę za pośrednictwem firmy InPost.

 

do góry
{nocache:0db8e0e91b1ea3de8f372cc739b0e7c9#0}
Sprawdź opinie

Sprawdź nas na:

5.0
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium